Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lesz szerintetek tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz szerintetek tartós a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk 3 hónaposak a barátommal :) csak kíváncsiságból kérdezem, mi az, ami megtartja a kapcsolatot szerintetek? mi volt eddig a leghosszabb párkapcsolatotok? szerintetek miért tartott sokáig?
2011. ápr. 1. 16:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
11%

hűség, szakadhatatlan szerelem,egymás megbecsülése,odafigyelés a másik érzelmi és intim igényeire.Eddig nekem a leghosszabb 2 év volt.



15/L

2011. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 szamóca. ***** válasza:
100%
a jó szex, a kompromisszumképesség, a szeretet, a bizalom.
2011. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szamóca jól beszél,nekem 3 éve tart nagy szerelem és az is marad...:D imádjuk egymást,mindkettőnknek vanank hibái,de elfogadjuk egymást...
2011. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat onnantól számít komolynak, ha a felek már nem szégyellenek egymás előtt fingani.
2011. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hát SZERELEM, HŰSÉG és TISZTELET szerintem.valamint a megértés is fontos.a leghosszabb kapcsim lassan 3éves lesz.nagyon sokat veszekettünk mnidig de sajna történt vlmi szörnyű dolog azóta nem veszekedünk.de hiába veszekedtünk annyira szeretjük 1mást hogy nembirjuk 1más nélkül.18/L.
2011. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt már 6 éves és 2,5 éves kapcsolatom. A titka? Jó kérdés. Megmondom őszintén a szex nem szerepelt egyik kapcsolatomban sem előkelő helyen mégis sokáig tartott. Nem volt felhőtlen a kapcsolat, talán azért tartottak sokáig, mert én ragaszkodó vagyok a partnereim meg nem tudtak szakítani. Nem volt túl jó a viszonyunk egyikkel sem a vége fele. Viszont a mostani kapcsolatom csodálatos. 1,5 éve tart, szex sajnos már 7 hónapja nincs betegség miatt, de míg volt nagyon jó volt, olyan jó, mint az előző kettővel soha. Párommal nagyon sokat beszélgetünk, sokat vagyunk együtt, hasonlóan gondolkodunk a fontosabb dolgokról, ugyanaz a célunk. Sztem ha 2 ember egy hullámhosszon van, azonos vagy hasonló célokkal, neveltetéssel (mert ez is fontos), iskolázottsággal (szintén fontos) akkor nem lehet nagy gond. Mindennek az alapja az őszinteség, feltétel nélküli szeretet, elfogadás, bizalom és akkor gond nem lehet. 24L
2011. ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Huan001 ***** válasza:
ha lefagyasztod...a borso is tovább eláll akkor a kapcsolat nevű kajád is tuti tovább birja, szivesen!
2011. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Utolsónak:ha-ha-ha.

Egyértelmű,tartósítószert keverjél bele!

2011. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 szamóca. ***** válasza:
egéybként érdekes, mindannyian a szerelemmel jöttök. azaz egyetlen ami NEM feltétele. sőt.
2011. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
0%

Nincs tartós kapcsolat!!!!!

A nők ribancok a férfiak pedig ezt használják ki általában!!!!

Ha -hóóóó 21. század!!!!

2011. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!