Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit kell várni egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell várni egy új kapcsolatban az első szexig?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a barátommal még nagyon friss a kapcsolat. Természetesen nem ő az első parterem,szóval nem szüzesség elvesztéséről van szó.

Szerintetek mennyi az ideális idő az első szexig?

1 hónap? 2? 3?

Nem akarom se túl hamar, de azt sem, hogy sokáig húzzam.

Édeasanyám már most sztrájkol, hogy 1-2 hónap után, nehogy már odaadjam magam.


2009. febr. 26. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyukádnak semmi köze a dologhoz, mivel felnőtt nő vagy.

Én magamból kiindulva és abból, hogy nem rég veszítettem el a szüzességem, de azóta kidobott a barátom, a következő kapcsolatban is hónapokat várnék.

Várj annyit, amennyit úgy gondolod, helyes várni. Ha a fiú igazán szeret, annak ellenére is vár rád, hogy már nem vagy szűz.

2009. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik törvénykönyv sem ír arról, hogy meddig kell várni az első szexig:) Szerintem nálunk, lányoknál ezek jöhetnek szóba:

1. Vársz amíg megbízol benne és úgy fogod érezni, hogy nem csak szexre kellesz neki.

2. Nem kell dátumhoz kötnöd, amikor akarjátok, akkor fog megtörténni.

Sok sikert!:)

2009. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!!

Azt hiszem a második válaszoló 1, pontja foglalja legjobban össze a dolgokat.

Sajnos az a nehéz, hogy hiába tudom, hogy felnőtt nő vagyok és anyunak nem kéne beleszólni, de itthon lakom és nagyrészt tudja, hogy hol vagyok mit csinálok, az meg pláne feltűnik, ha nem alszom itthon.

Tudom, hogy 1-2 hónap utána szex miatt is sztrájkolna, és utána a fejemhez vágná minden egyes veszekedés után.. szóval nem egyszerű, de remélem magától megoldódik :O)

2009. febr. 26. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyád, csak vigyázni akar rád, de kicsi erősen adja elő a témát. Ha szexelni akarsz vele szexelj. Jó dolog az nagyon szerintem :D Ha nem akarsz, ne tedd... És egyáltalán nem muszáj ott aludni. Nappal is lehet csinálni, nem igaz?

Ha első együtt töltött nap után megvan a vonzalom akkor jöhet a menet. Ha nincs akkor fél évet is lehet várni. Már aki képes erre.


25/f

2009. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:O) Na hát igen... pont ez a baj, hogy nem tudok várni, ahhoz nekem is régen volt az utolsó kapcsolatom..

Lehet igazad van a nappallal kapcsolatban, amit anyukám nem tud, amiatt nem fog sztrájkolni :)

2009. febr. 26. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökmindegy mennyire váratod meg, jó, hát nyilván nem kell 1-2 hét után, de ha egyszer egy pasit behülyít egy másik nő, rohadtul nem fogja figyelembe venni, hogy tisztességes lány vagy és nem adtad oda neki magad mindjárt a harmadik randin. Ez van, ilyenek a pasik, és mi nők sem vagyunk sokkal különbek!
2009. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok...Az anyukák mindig bele szólnak és bele is fognak szólna a gyerekük dolgába, főleg lányoknál:) Én már rájöttem, hogy érdemes az anyákkal mindent megbeszélni, De! amiről nem tudnak, abba nem tudnak bele okoskodni :) Szóval ebben a helyzetedben az anyud nem egy "probléma", majd lenyugszik.

Ahhoz az első pontomhoz, amit írtam: igaz, de sok eset van, lehet a csaj barátja már fél éve vár a szexre, a lány boldog, mert úgy gondolja, hogy szereti őt, de fél év, egy év, pár hónap várás után is, ha megkapja a fiú, amit akar, dobhat még. Megesik az is, hogy egy hét, egy hónap után lefekszenek és ugyanúgy sokáig együtt vannak, mint azok, akik várnak. Ez mindkét féltől függ, de ha kívánod és akarod ne habozz:)

2009. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha mindennap tartjátok a kapcsolatot,ha más nem telefon,sms,szerintem egy hónap!

Én így tennék legalábbis.

Ha van valami köztetek szerintem ennyi idő alatt,úgyis rászánod magad,ha nem érzed,hogy kialakulna,akkor meg dög fölösleges húzni egymás idejét!

Régen voltam ilyen szituban.

attól is függ,hogy mennyire temperamentusos embert fogtál magadnak,vagy neked milyen szükségleteid vannak!

Bár persze ments isten,hogy én hajtsak bele bárkit is egy pasi ágyába!

Olyan jó,amikor még tepernek és beledöglenek,hogy megkapjanak :)

M

2009. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!