Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyógyult rákbeteg haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyult rákbeteg haverom nőjére menni para?

Figyelt kérdés
Van egy haverom gyógyult rákbeteg, van egy igen szép barátnője, aki tavaly ostálytársam volt, nagyon szeretem, mindíg is szerettem, nemtudom mit csináljak nagyon paraszt lenne ráhajtani, a lány nemszereti már úgy mint régen, mondta, már régen is próbálkoztam, volt is belőle balhé. Őmiatta szakítottam a volt barátnőmmel, de mégcsak fogalma sincs róla, mi tévő legyek? 18/F
2011. ápr. 1. 00:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem kellene belefolynod ebbe,ebben az esetben gyerek vagy a felnőttek asztalánál.várd meg míg ők le nem rendezik egymást.

így qrvára sportszerűtlen vazzzzzeeee

2011. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet őnző vagyok de rámennék , ha nem olyan nagy haverom ! Ha meg gyógyult akkor nincs para mégha élet-halál között lebegne! Nemtom de én szeretem megszerezni ami kell!
2011. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszotokat!
2011. ápr. 3. 01:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!