Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyógyult rákbeteg haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyult rákbeteg haverom nőjére menni para?

Figyelt kérdés
Van egy haverom gyógyult rákbeteg, van egy igen szép barátnője, aki tavaly ostálytársam volt, nagyon szeretem, mindíg is szerettem, nemtudom mit csináljak nagyon paraszt lenne ráhajtani, a lány nemszereti már úgy mint régen, mondta, már régen is próbálkoztam, volt is belőle balhé. Őmiatta szakítottam a volt barátnőmmel, de mégcsak fogalma sincs róla, mi tévő legyek? 18/F
2011. ápr. 1. 00:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg para.
2011. ápr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az para.
2011. ápr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
valami más hozzáfűznivaló esetleg azon kívül hogy para a szitu...
2011. ápr. 1. 01:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A haver nője nem tabu?
2011. ápr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
háát nemis olyan nagy spanom,de velem mindíg rendes volt azok után is hogy rámentem a nőjére,nemtudom mitévő legyek...:S
2011. ápr. 1. 01:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd. Itt bebizonyíthatod, hogy mennyi emberség van benned, ill. mennyi önzőség.

1. Én a lány helyében nem választanálak, ha rámhajtanál, mert saját magadról árulkodik, amit teszel. Valószínűleg törődik a srác érzelmeivel, innentől visszatetsző lenne, ha keresztbetennél ennek.

2. Biztos, hogy találsz másik hasonlóan jó nőt. Vagyis: csajt. Szerintem a kapcsolatod a lánnyal úgysem tartana életed végéig, ha nagyon szerted is, és ő ezt 100%-ra viszonozni tudja, akkor is 4-5 évet jósolnék, ilyen áron nem éri meg megforgatni a kést egy harmadik emberben, akiben már benne vagy egy jókora... Ez elég nagy önzőség lenne.

Hidd el, én olyan emberről is lemondtam már, akire senki sem mondta, hogy lesz jobb. Itt, gyik.hu-n is kivétel nélkül fejmosást kaptam, mert ő tényleg tökéletes volt. Senki sem vigasztal azzal, hogy valaha is találok akárcsak hasonlót, mint ő, ezt minden épeszű ember tudja... Mégis saját akaratomból mondtam le róla. Itt kezdődnek az emberi értékek, az önfeláldozással :)


Ha a sors egymásnak teremtett titeket, akkor később, amikor már lerendezte a barátoddal a viszonyát, úgyis össze fogtok jönni. Az még nem bátorság, hogy otthagytál egy másik nőt. Az tisztesség az exeddel szemben.

2011. ápr. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány igazat mond, akkor legalább várd meg, amíg szétmennek. Haver nője nagyon tabu, haver volt nője necces, de a kisebbik rossz.
2011. ápr. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem hanyagold.. :S
2011. ápr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg,amíg szétmennek!
2011. ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,legfőként 01:34-esnek,igazad van,1kis önfeláldozást mutathatnék végre,úgyse szokásom..
2011. ápr. 1. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!