Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatot szeretnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot szeretnék. De miért néznek hülyének?

Figyelt kérdés

Egy csomóan, hogy ennyi idősen az a fontos, hogy minél többet dugj. Bárkivel, csak a mennyiség számít. De én nem így gondolom. Miért feküdjek le olyannal, akivel nincs meg a kölcsönös szeretet vagy még csak nem is ismerjük egymást? Magányos vagyok és ez nem jó így. Változtatni akarok ezen, de nem sikerül :( Vagy ennyire a múltban élnék? Sajnos a hasonlóan gondolkodó lányok többsége foglalt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


18/f


2011. márc. 31. 17:45
 1/4 tsz-tag ***** válasza:
64%
most ezzel a szivhezszóló kismonológgal azt reméled hogy jelentkezik 50 lány aki szó nélkül ráül a fa.szodra szeretet néven?:D
2011. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol azokkal akik hülyének néznek? Ha te azt akarod, akkor érd el a célod, még ha döcögős is lesz az út ne ess el közben, hanem állj fel újra és meglesz az eredménye...

Most nem értem. Én 18 éves vagyok és szűz, ésv olt egy két olyan lány akik emiatt hülyének néztek engem , de sz@rtam és most is sz@rok egy jó nagyot rájuk.

Te is tedd ezt. Nem olyan nehéz.

És biztos vagyok benne, hogy találsz olyan lányt magadnak aki megfelel neked.Olyan nincs, hogy nincsen! Ezt most felejtsd el!Mert az ilyenekből lesznek a fusztrált hímegyedek,a kik minden lányt rib@ncnak fognak nézni...Az ilyenekből nincs kiábrándítóbb faj, akár fiú akár lány...

Úgyhogy csináld azt ami neked jólesik!

2011. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak a csajok 90%-át tekintem ribancnak...
2011. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A párom veled egyidős volt amikor összejöttünk és az már 4 éve volt ;) 20L
2011. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!