Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig tetszem neki? Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig tetszem neki? Ezt nem értem! :S

Figyelt kérdés
Van egy fiú az új osztályból aki 1 hónapon keresztül azon erősködött, hogy mennyire tetszem neki, és hogy ő nem érti, miért nem tetszik nekem. Aztán amikor már kezdett nagyon elegem lenni belőle, kimondtam az "Utállak!" szót és ezzel ő is mindig úgy jött oda hozzám, hogy ki nem állhatlak stb. Ezt követő még 1 hónapig olyan leveleket küldözgetett Facebook-on, hogy egyszer úgyis be kell vallanom, hogy tetszik nekem. Pedig ez nem így van, én csak szimpla barátként tekintek rá, mivel még a vezetéknevünk is ugyanaz, olyan mintha a tesóm lenne! Az utóbbi időben abbahagyta a "nyomulást" (vagy csak én nem vettem észre) és normálisan viselkedett velem amikor megmondtam neki, hogy én nem utálom, csak sokszor idegesítően viselkedik. Aztán a múltkor filmnézés közbenv végig belémkarolt. Én először ki akartam szabadulni, de megkérdeztem tőle hogy "Ettől most boldog vagy?" és rábólintott. Viszont amikor leveleztünk egyik órán, én megkérdeztem tőle, hogy még mindig tetszem-e neki, ő erre azt válaszolta, hogy nem. Pedig olyan furcsán viselkedik! Mindig hozzámér meg "szagolgatja" a hajamat, és olyan közel jön hozzám, hogy már majdnem a nyakamba mászik!Jah és face-re mindig olyan képeket rak ki magáról,amin olyan verseket ír a képre, amik ilyen "emós szerelmesversek" és engem is meg szokott rajta jelölni. Ezt nem értem! Még mindig tetszem neki? Ha igen, akkor miért tagadja le? És ha nem, akkor mégis mit akar még tőlem? Mit kezdjek a helyzettel?
2011. márc. 31. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Viselkedj érett kamaszként és tanuld meg kezelni az emberi kapcsolataidat.
2011. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben van! Hogy is kezeljem az emberi kapcsolataimat?
2011. márc. 31. 15:10
 3/8 Erik-son válasza:
Hány éves vagy, és hány éves a srác?
2011. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én 13 vagyok, ő 14.
2011. ápr. 2. 10:19
 5/8 Erik-son válasza:
És ő egyáltalán nem tetszik neked? (amúgy ha nem csak téged elöl meg az emós szerelmesversein,hanem mást is,akkor az nem biztos,hogy csak miattad rakja ki)
2011. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó az igaz, hogy nem csak engem jelöl meg... De mindig olyan fura meg obszcén dolgokat mond, amiket most nem szeretnék leírni...Mega zt mondja, hogy üljek az ölébe, és átkarol, ha megyünk valahová, és ez nekem ciki, mert nem akarom, hogy észrevegye az, akiért én igazán odavagyok. Am. nemtom mér, de nekem nem teccik.
2011. ápr. 3. 11:13
 7/8 Erik-son válasza:
És próbáltad már neki úgy igazán megmondani,hogy te nem akarsz semmit? Mert ha tényleg nem tetszik akkor vesztenivalód nincs. A másik lehetőség az,hogy ő is egy kicsit lássa,hogy aki tényleg igazán tetszik,azzal kezdesz összeismerkedni,és akkor talán belátja,hogy olyan szekér után fut,ami nem veszi fel.
2011. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, már ezerszer mondtam neki, hogy ebből úgysem lesz semmi, de nem fogta fel. Mindig azt mondta, hogy ő nem érti, mi rossz van benne, amiért nekem nem kell. Amúgy az a terv, hogy másik sráccal ismerkedjek, már nem fog beválni, mert elcsesztem az egészet, úgyhogy most meg nem tudom, hogy mit csináljak...
2011. ápr. 6. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!