Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdekli őt, hogy kivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli őt, hogy kivel barátkozom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy lány vagyok. Szerencsére a volt pasim már leszállt rólam, vagy legalábbis úgy adja elő a dolgokat. Van egy fiú haverom, néha összejárunk, szoktunk beszélgetni, nyáron elmegyünk fagyizni meg stb. Mikor az expasim meglát minket együtt mindig elkezd fenyegetőzni, hogy megveri a haveromat, meg mindig azzal jön hogy mit képzel ő magáról hogy velem mászkál meg ilyen dolgok. Amikor nem lát a haverommal akkor nem foglalkozik velem. Amikor a haverommal lát miért fenyegetőzik?
2011. márc. 30. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok az ex-csajommal, már szakítottunk és bemesélem magamnak, hogy nem szeretem de ha valakivel meglátom v meglátom h vami csávó ír a képe alá facen akkor szétütném..
2011. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert hülye.Jól meg kéne verni akkor nem csinálná ezt.
2011. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy féltékeny a haverodra..én is az lennék de ilyeneket sose mondanék senkinek.(előző voltam)
2011. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ego már csak ilyen. Nem te kellesz neki, csak a büszkeségét bántja, hogy túlléptél rajta. Feltéve persze,hogy egyéb esetben nem foglalkozik veled.


Tartjátok valamilyen módon a kapcsolatot az ex-el?

Ha beszól mondd meg neki, hogy már nincs beleszólás a magánéletedbe, megvolt az ő lehetősége is, élje a saját kis életét.

2011. márc. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!