Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek komolyan ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek komolyan ezek a lányok kellenek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan lányt látok, akik iszonyatosan le vannak épülve, mind külsőleg, mind szellemileg. Lehet velük beszélgetni, de semmi értelmes dologról. Az megy át rajtuk, aki akar majdhogynem, semmi életcél, és nem is nőiesek. Nagyon sok olyan lány van, akik pontosan az ellentetjük, 14 évesen senkinek sem rakták szét a lábaikat, értelmesek, jól ellehet velük beszélgetni, aranyosak, és igényesek is, nem bunkók. Mégis azt tapasztalom, hogy az igénytelen buta lányokra nagyobb szükségük van az erősebbik nem képviselőinek, mint a normálisabb lányokra.
2011. márc. 30. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek csak addig van szüksége lotyókra, ameddig nem érnek meg szellemileg.
2011. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a nők elvileg az érettebbik nemet képviselik, rajtuk meg mostanában ez nem látszik...:P
2011. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak korosztalynak nem ertelmes dumara van szuksege hanem dugasra. Es emezektol elobb megkapjak. Ha nosulni kellene, ne felj, nem oket valasztananak.
2011. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van.Am ha megnézed ez fordítva is így van.

Annyit még hogy az én barátnőm nem tette szét a lábát 14 évesen se meg most se teszi.

Szerintem olyan fiukkal vagy körülvéve akik a rib*ncokra buknak.

2011. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez vicces.

Én épp azt látom, hogy az értelmes aranyos lányok járnak a bunkó állatokkal, mert azok milyen menők már és hát csak nem fognak valami jötment stréber lúzerrel járni, mert az ciki.


Am nekem komolyan nem kellenek azok a lányok, akiket a kérdésben leírtál.


Jó persze van olyan a fiúk között is, akik csak be akarják dugni valahova és húznak egy vonalat.


Mondta valaki, hogy a lotyókat dugják, de a rendes lányokat vennék majd feleségül.

Itt lenne 2 kérdésem.

Nektek lányoknak kéne olyan srác, aki előttetek megdugott mindenféle buta libát és most rátok hajt, mert valami komolyra vágyi?

Azok a lányok akik mindenkivel összefekszenek, mégis hogy akarnak maguknak ezek után rendes fiút találni valaha az életben? Egyáltalán miből gondolják hogy kellenek normális srácnak?

2011. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Kit érdekel? Én már csalódtam mindenfajta nőben, az "okos kedves, aranyos" csajok is tudnak kib*szott kegyetlenek lenni. Akkor meg már inkább elszórakozok egy egyszerűbben kapható csajjal, akinél ha vége is lesz, nem bánom annyira.
2011. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Általánosítasz. Nem tudhatod, hogy minden lány, akit agyatlan ribncnak tartasz, az az is. Azt sem tudhatod, hogy több srác hajt az ilyenekre.


Ha általánosítani akarsz, állj meg ott, hogy vannak csajok, akik könnyebben elengedik magukat az "erősebbik nem" társaságában és ezért gyakrabban látod Őket az ilyenek társaságában.

2011. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az általad emlegetett szellemileg leépült lányok azért jók, mert szegények tényleg agyilag zoknik így könnyebb őket felszedni. nyilván a többség egy szép-értelmes-kedves barátnőt szeretne, de azt megtalálni és meghódítani bizony nehéz feladat, van akinek lehetetlenség is, szóval addig jók a buta lányok is.
2011. márc. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet hogy általánosítok, de vegyünk példának a sulit. Bemegyek, és azt látom hogy a sok retardált lány, akinek kilóg mindene mindenhonnan, és ráadásul igénytelenek is, nekik van a legnagyobb keletjük. Voltak ilyen osztálytársaim is, hála istennek kibuktak tőlünk, de ha csak őket is hozom példának: igénytelenek, és nem az volt a baj, hogy husibbak voltak, hanem az, hogy ehhez egy olyan igénytelen és alpári stílus társult, és úgy voltak vele, hogy ők a mindenség anyakirálynői. Ha husi vagyok, nem öltözök úgy hogy igénytelennek tűnjek, de ha vékony vagyok, még akkor sem. És ott vannak a normális lányok, akik igényesek, és észre sem veszik őket. Lehet hogy ilyen feleséget szeretnének maguknak a fiúk, de a jelennel mi van? Lehet hogy nehezebb is megszerezni ezeket a lányokat, de nagy valószínűséggel nem is olyanok, mint a fent említettek.

A kérdésre válaszolva: Nekem nem kellene olyan férfi, aki előttem minden lyukba betette. Azt érezném mellette, hogy én is csak egy két lábon járó lyukat jelentek neki, majd pattan.

Nem tudom, hogy azok a lányok, mit gondolnak az egész életükről úgy egyáltalán. Ha férfi lennék, még bottal sem piszkálnám meg őket, nem hogy mással.

Ez a kegyetlenség.. Nem lehet, hogy esetleg rászolgáltál? A férfiak, és most ne vegyétek ezt sértésnek, és akinek nem inge, ne vegye magára, de ha kosarat kapnak, utána minden ribancnak elmondják a lányt, pedig lehet hogy tényleg nem az, de az önérzetüket annyira sérti, hogy jobb a lányt hibáztatni. Pedig lehet hogy senkinek sem a hibája, egyszerűen nem ugyanazon a vonalon rezegtek, és nem illetek össze. Erről senki nem tehet.

Arról, hogy a bunkó férfiak kellenének.. Nekem rendszeresen beszólogatnak " jó a segged" és társai, utánam néznek, és szólígatnak, de még a fáradságot sem veszem rá, hogy reagáljak. Igen, ebből nekik az jöhet le, hogy egy nagyképű ribanc vagyok, és még válaszra sem méltatom őket.. De nem. Csak egyszerűen, az ilyenre nem is vagyok hajlandó válaszolni, mert ha én tisztelek valakit, és mindenkinek megszoktam adni a tiszteletet, akkor szerintem én is elvárhatom, hogy ne így szóljanak hozzám. Persze, vannak kivételek is, és nem ez az általános hogy így szólítanak meg, de sajnos van olyan lány akinél ez bejön, amit nem is értek, hisz le lett degradálva egy seggre, vagy egy formás testre, és csak a hús darabot látják benne. Viszont nekem van lelkem is, és jobban szeretem, ha valaki onnan akar közelíteni.

Bocs, ha hosszú lett. :)

2011. márc. 31. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!