Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyunk együtt és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt és a kapcsolatunk nagyon romlik. Csak nőttek a veszekedések ami mind a féltékenységből jön. Már volt hogy szüneteltettük de nem megy a másik nélkül. Szeretjük egymást, de tehetetlenek vagyunk. Mi lenne a megoldás? Többi lent

Figyelt kérdés

Az első fél év vita nélkül zajlott..de egyben nagy érzelmek nélkül is. Aztán jött egy szünet és minden megváltozott. Egymásba szerettünk de ezzel sajnos lassan jöttek a féltékenységek és a veszekedések is. Egy hónapban egy.. aztán idővel több aztán hetente és jelenleg mindenapos!!

Ő féltékenyebb, de oka nincs rá! Őt szeretem ezzel tisztában van mégis zavarja ha szóbaállok más fiúval(csak dumálni) vagy akármi. Persze én is féltékeny vagyok..de ő már néah túlzásba viszi. A veszekedések száma már elmondhatatlanúl sok. És fogalmam sincs mi tévő legyek:S

Nagyon szeretjük egymást efelől nincs kétség..de valami megoldás kell.

Most is próbáltuk szüneteltetni... 3 napig bírtuk. Utána jó volt 1 hétig és mostmár minden a "régi"

Már én sem nagyon bírom így de nélküle nehezebb lenne!


Valakinek tapasztalat vagy megoldás tippje?

Nagyon kétségbe vagyok esve...


2011. márc. 30. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok:) Hatalmas viták, veszekedések

Olyan se veled, se nélküled kapcsolat a miénk is

Nálunk ő a féltékeny , én nem igazán és nem azért mert nem szeretem hanem azért mert ha meg akar csalni akkor úgyis megteszi ha mellette fogok állni a nap 24 órájában akkor is:) Nem beszélve arról, hogy a féltékenységgel megfojtja egyik a másikát) Kell egy egészséges féltés, de nem annyira , hogy kalitkába zárd a másikat

Próbáljátok meg bizonyítani a másiknak, hogy ő van nektek senki más:) Nálam ez a taktika bevált:) Ha felvetődött egy ilyen akkor bizonyítottam:) Igaz vannak újabbak mindig,de ha úgy érzed megéri harcolni érte akkor tedd meg neki:)

2011. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ok nélkül féltékenykedni hülyeség. Meg kell értsétek azt, hogy amiért egymásié vagytok, azért még nézhetek másokra, beszélgethettek másokkal, akkor bókolva is (hisz egy hölgyet mindig megillet a bók). Önkontroll kérdése. Egy könyv ami sokat segíthet. [link]
2011. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és hogy érted ezt a "bizonyítást" mármint.. eddigse csaltam meg..nemtudom mi újat tudnék mutatni bizonyítás képp:/
2011. ápr. 27. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!