Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira görcsös vagyok amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira görcsös vagyok amikor lánnyal beszélek, hogy lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú..
2011. márc. 30. 13:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Senki, semmi?
2011. márc. 30. 13:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiány. A görcsösségnek biztos van valami oka. Félsz, hogy nyominak néz v. hasonló, ezt kéne leküzdeni.


18/L

2011. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd. Lazulj el a csaj se egy állat nem fogja leharapni a fejed kitépni a szíved. Ha meg attól félsz hogy valami jó csajjal beszélsz az meg letámad és megerőszakol azon se görcsölj úgyse tudsz semmit tenni akkor már max élvezni.
2011. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
"Majd kinövöd" , "Legyen önbizalmad", ezek a totál hasznosíthatatlan kamu javaslatok. Tudom, én is ilyen voltam és anno bedőltem ezeknek a szövegeknek. 24 éves koromig vártam, hátha "kinövöm", aztán elmentem egy pszichiáterhez, aki adott gyógyszert a szorongásomra. Aztán meglátogattam 1-2 prostit, hogy szokjam a nők közelségét, a női érintést (nem közösültem velük). Ezeknek hála már nem görcsölök annyira, ha nővel beszélek.
2011. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, a prosti ölelgetése hasznos tanács egy 16 éves srác számára...


Önmagától senki nem növi ki, és jön meg az önbizalma csak úgy. Rendbe kell rakni az öltözködést, a fizikumot, és fejben is a dolgokat. Van aki alapból ilyen, van akinek tanulnia kell.

2011. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem prosti, hanem masszázs, fodrász, pedikűr, kozmetikus, bármi, ahol egy nő hozzád ér.
2011. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem először magadban kellene megvizsgálnod a dolgot. Próbáld megfigyelni, hogy egész pontosan milyen szituációkban, mikor és hogyan jelenik meg ez a görcsös érzés. Ebben segíthet szakember, pszichológus is, de lehet, hogy első körben beszélhetnél erről a szorongásról a szüleiddel, vagy egy jó barátoddal is.

Valószínűleg valóban az önbizalomhiány állhat a háttérben, ezt tudatosan kell építened, nem lesz könnyű, de nem lehetetlen. És hidd el, nagyon sokan szenvednek tőle, főleg a te korodban.

De lehet, hogy nem is olyan vészes a helyzet, csak egy kicsit félénkebb vagy, akkor gyakorlással is elérhetsz eredményt. Biztos vannak kedves, megbízható lány barátaid, vagy rokonaid, akikkel gyakorolhatnád a kommunikációt, esetleg szituációs gyakorlatokkal is segíthetnének, hogy úgymond természetessé váljon egy lánnyal való beszélgetés, akármilyen témában.


Bocsi, ha kusza és hosszú voltam, remélem azért volt benne valami hasznos is...

2011. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyél mindig szotyit sokkal lazábbnak fogsz tűnni!segíteni fog
2011. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!