Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítene valaki? Már egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki? Már egyre szomorúbb vagyok.

2011. márc. 29. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld megtudni az okát, majd egyezd meg vele, hogy nem kéred mindig csak különleges alkalmanként amikor úgy érzi, hogy kiérdemelted. Nálunk is van ilyen probléma. A barátnőmnek én vagyok az első. Csak feltételezni tudom, hogy azért nem szeret hosszasan csókolózni mert fél, hogy rosszul csinálja. De megengedem, hogy általában csak puszit adjon ha neki úgy jó de mikor nagyon kívánom akkor enged. Szóval ha szeret te is ki tudsz egyezni vele.
2011. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egy jó kapcsolatban ott a nyíltság - beszéljétek meg. még akkor is ha kellemetlen.

menj oda hozzá, hisz nálad van a kérdés és kerek perec kérdezd meg.

2011. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na szegénykém, Te aztán jól ki lettél segítve..mindenki leírta hogy náluk milyen hippiszuppi minden, meg általánosságokat. Én is írtam már ki kérdéseket, és szívszaggató meghallgatni, hogy más barátja milyen jól csinálja, amit az enyém nem. Na a lényeg, kedves Kérdező, hogy ha úgy érzed más dlgokból, hogy szeret téged, jó a kapcsolatotok, akkor simán lehet az, hogy van valami komoly problémája, amit nem mer veled megbeszélni, vagy amitől sokan félnek, hogy kellemetlen a saját szájszaguk..Ilyesmire még nem gondoltál?

Na, elolvastam még egyszer a kiegészítésedet, azzal kezdted, hogy nagyon szeretitek egymást, és mondta hogy így is szeret csókolózni...Na akkor én biztos vagyok benne, hogy semmi gond:) Egyszerűen ő nem tudja így kimutatni, ő ilyen, így van összerakva. Az én barátom meg pl. az öleléseket hanyagolja, mert nem ölelgetős fajta, de minden másban oké. Akkor van egy barátnőm, ő sem ölelget senkit, pedig majd megveszik a barátjáért. Bogarasak ezek a pasik, de nyugodj meg, mert bár nem ismerlek titeket, de biztos vagyok benne hogy szeret téged és semmi gond:)

20/L

2011. ápr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm! :)

Nagyon megértően írtál, ez most sokat segített.

Attól félek, hogy a vonzalma tűnt el, mert most már szex közben sem csókol meg így:S vagy hogy én nem vagyok már olyan érdekes neki, mármint mint nő.

2011. ápr. 1. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Ááá, ne viccelj...figyi, ha a vonzalma múlt volna el, ahogy Te írtad, akkor a kiegészítésedben egész biztos nem szerepelt volna az a mondatod, hogy "nagyon szeretjük egymást", és a barátod válaszából, hozzáállásából is az látszik, hogy oda van érted és a kapcsolatotokért (de, szeretek így csókolózni, csak...). A legtöbb férfi ilyenkor jajj hagyd már a hisztit, képzelődsz, stb jellegű válaszokat ad.

Kezdeményezd csak a csókokat, biztosan visszacsókol...lehet hogy nála az ölelés, vagy a kézfogás tölti be a csók funkcióját. Basszus én is annyiszor gondolkodtam, mert tudom hogy a barátom oda van értem, és mégsem csinál olyan nagy, szerelmes öleléseket, csak ha én ölelem meg, azt viszonozza. Rájöttem, hogy ő ilyen. Ő a csókban tudja kimutatni, meg az odafigyeléssel.

Te csak ezt írtad le, mint problémát a kapcsolatotokban, mást nem írtál, és ez nagyon jó dolog. Ha nem vonzódna úgy mint régen, hidd el, hosszú lett volna a panaszáradatod...hogy mit nem csinál, mit felejt el, stb, elhanyagol. Ebből az egy dologból butaság ezt leszűrni. Ő ilyen. Lehet el se tudná mondani maga sem hogy miért:D

De mondom, nincs itt gond.

Nyugodj meg.

2011. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, azt elfelejtettem írni, hogy az sem jelent még rosszat, ha szex közben nem a csók van nála a középpontban. Lehet arra koncentrál, hogy uhh apám de jó ez a nő, de jó a feneke, a cicije, de jó érezni őt "ott", ilyesmi:) Az egy dolog hogy valamikor a szex közben másképp csókolt, de tudod van olyan hogy pszichoszexuális fejlődés, örök változás, mint minden más dologban:) Most már van a fókuszban, ennyi.

Hogy próbáljam érzékeltetni...azért fáj ez neked, mert Te szerinted a csók a szerelem, vonzalom jele. Ezt az érzést kötöd a csókhoz. Ő meg máshoz köti ezt az érzést, és ha megkérdeznéd, biztos neki is lenne olyan, ami bántja vagy elgondolkodott rajta, hogy Te azt a valamit miért nem igényled...persze ha szükséged van valamire, mondd el neki.

Beszéljetek meg mindent szépen, szeretetteljesen.

2011. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2011. ápr. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!