Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik nem mindent mondanak el a barátnőjüknek?

Figyelt kérdés

Megbízok a páromban, a hűségében nem is kételkedem, csak vannak olyan érzéseim, hogy van valami amit bizony nem mond el, és ez teljesen kikészít. Ma is mondtam neki, hogy találkoztam az egyik haverjával, és mondja, hogy tudja, hogy itthol volt, de elvileg nem is beszélt velük. Akkor most mi van?Félek, hogy ezek a dolgok miatt tönkremehet a kapcsolatunk, annak ellenére, hogy imádjuk egymást és megtaláltuk a másik személyében azt az embert akivel leakarjuk élni az életünket. Emlitettem is neki, hogy az, hogy elmond mindent attól én még nem lehetek abban 100%-osan biztos, hogy tényleg elmondta.

Normális válaszokat várok!


2011. márc. 29. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kellene MINDENT elmondania? Ha ehhez ragaszkodsz, akkor már készülhetsz is arra, hogy vége lesz a kapcsolatotoknak. Minden embernek szüksége van magánéletre, és arra, hogy a lelkének egy része csak az övé legyen.

Hagyd békén, ne akard kibelezni képletesen hanem hagyd lélegezni.

2011. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy "kiakarom belezni" mert hagyom, hogy elmenjen a haverokkal sörözni (amugy nem iszik).

De a kérdésemben szerepel is, hogy ezek csak rigolyák. Meg alapból annyit dolgozik, hogy szusszanni sincs ideje.

2011. márc. 29. 19:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 21, Ő 27
2011. márc. 29. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!