Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a bmőmnek h mi történt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a bmőmnek h mi történt?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, aki összejött egy fiuval, akivel már kb 5x jártak. Mindketten cigiznek, és ma kint voltunk, de a lány nem jött ki, viszont a fiu pasija ott volt, és olyanokat mondott a lányra, h milyen köcsög ribanc, meg ilyenek. (ezt arra mondta, hogy a lány azt mondta hogy a fiú multkor szar cigit hozott) De kb ugy viselkednek mint egy 16 éves pár, pl.: a lány a fiu ölébe ülve csokoloznak meg ilyenek. A háta mögött nagyon ribancozza a fiu, de nem tudom elmondjam -e neki, mert naon érzékeny lány, mindig megviselik a szakítások. + a legfontosabb, hogy a fiut láttam egy másik csajjal, kézenfogva sétálni. A lány 13, és a fiu is.


13/L


2011. márc. 29. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
komoly gondok
2011. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
el.
2011. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezt gondolom ironikusan mondod, mert amúgy tényleg komoly, a fiu naon megjtsza magát.
2011. márc. 29. 15:47
 4/15 A kérdező kommentje:
2. Bő válasz de löszi:)
2011. márc. 29. 15:47
 5/15 Kingaa1 ***** válasza:

1.) 13 évesen cigizni nem tudom hogy szabad e.. szerintem nem

2.) Honnan tudod hogy viselkedik egy 16 éves pár?

3.) Ha hamarább megtudja jobb neki, de elveszitheted a barátságát, először lehet azt fogja mondani h "jajj dehogy zavar, köszi" de mire felfogja majd tátva marad a szád... jártam már igy... csak nem13 évesen:))

2011. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 valaki112 ***** válasza:
Mond el neki. Lehet hogy megviselik őt a szakítások, de akkor is tudnia kell hogy miket csinál a fiúja.
2011. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1. Nem szabad, de hát a mi 30 fős osztályunkban 25-en cigiznek, én már nem, az a baj hogy mindenki azt hiszi ettől raj, d hát ennyi.

2. Volt már 16 éves osztálytársam, de ő már szerencsére át került alterba. Őt láttam a csajával.

3. Ez a baj, de majd szerintem elmondom a lgejobb bnőjének, d lesz@rni sem tudom.

2011. márc. 29. 15:52
 8/15 anonim ***** válasza:

"viszont a fiu pasija ott volt"


Ezt a részt nem értem. Tehát tizenévesen cigiznek, mindenki biszex és mindenki mindenkivel kefél a szünetben? Vagy mitmivan?

2011. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocs feltűnt h elírtam:) A lánynak a pasija, a fiu akiről írtam.
2011. márc. 29. 15:55
 10/15 anonim válasza:

cigizni sohasem lenne szabad...senkinek! sajnálom is azokat..


de a témánál maradva:döntsd el hogy el mondod el neki vagy sem mindkét lehetőségnek van előnye és hátránya is.Tehát vagy hagyod hogy álomvilágban éljen vagy pedig megmondod neki és akkor vagy hisz neked vagy nem .

2011. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!