Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt szakított velem több mint 1 év után a (volt)barátnőm, mondván h ő már nem bírja ezt meg h én jobbat érdemlek meg ilyenek. Én ezt nem tudom feldolgozni, állandóan változik a hangulatom egyszer folynak a könnyeim és hatalmas fájdalom gyötör, máskor pedig olyan mintha misem történt volna. Képtelen vagyok ezt elfogadni.

Mit csináljak ilyenkor? Arra gondoltam h elutazok innen jó messzire az unokatesómékhoz 1 hétre és jól leiszom magamat, hátha nem fog ennyire fájni. De nemfogom feladni, minden erőmmel azon leszek h visszakapjam őt.

Ti mit gondoltok erről? 20f


2011. márc. 29. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha most nekiállsz zaklatni őt, akkor még meg is utál téged. Szakítottatok, ennyi, a kapcsolatok legnagyobb része erre a sorsra jut. Viselkedj felnőtt módjára, lépj tovább és ne sajnál(tas)d magad.
2011. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elutazás jó, a pia rossz ötlet. Kösd le magadat valami értelmes dologgal és keress ujj csajt.
2011. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szakítás bizony nehéz dolog. Amit érzel az teljesen normális, mert senki nem lép ki egy komoly kapcsolatból, amiben szerelmes is volt, túl könnyen. Támogatnám azt az ötletedet, hogy elutazz és leidd magad, ilyenkor ez hasznos tud lenni. De mindenképpen csinálj valami olyat, ami lefáraszt, mássz hegyet sétálj sokat, tedd próbára a képességeidet. Hogy lásd, az a lány nem is érdemelt meg téged, mert te sokkal jobb vagy annál, mint amit ő érdemel.

Visszaszerezni nem érdemes, mert nemsokára ugyanott tartanátok, ahol most abbahagytátok, csak húzzátok a dolgokat.

Légy férfi, állj talpra, menj el a barátokkal inni, vagy az egyikkel beszélgetni.

2011. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok mint te. Tudom, hogy nehéz.

Én azt mondom, hogy most ne keresd pár hétig és akkor esetleg beszélhetsz vele értelmes ember módjára.

2011. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!