Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha a hajamat tudnám tépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha a hajamat tudnám tépni kínomban, annyira UNOM mikor a párom a napjáról mesél. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Szeretem, meg érdekel mi van vele, de amikor a nagy semmit meséli fél órán keresztül, egyszerűen megőrülök, annyira idegesítő... :( Ilyenek, hogy elvitte a nagymamáját vásárolni és miket vett, vagy milyen autót látott... A másodperc tört része alatt a legnagyobb jókedvem is síri hangulatba vált át tőle, és legszívesebben benyögném h "basszus annyira unalmas!!!!" de persze nem tehetem, mert vérig sérteném vele... :/ Más is van így ezzel? És hogy kezelitek?


Nekem a legnagyobb bajom, hogy egy ilyen beszélgetés után annyira elmegy az élettől is a kedvem, hogy utána semmiféle társalgásra nem vagyok képes, csak "ühümözök" meg "igen-nem" a maximum, amire képes vagyok... Az meg már csak hab a tortán, hogy többnyire akkor hív ilyenekkel, amikor épp valami másnak a közepén vagyok, é ez még türelmetlenebbé tesz.


Akinek van/volt hasonló gondja az hogyan kezelte? Mit lehet ilyenkor csinálni, hogy ne én legyek az érdektelen boszorkány, aki őt nem is szereti? :(


21/L


2011. márc. 29. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

:D Jó fejnek tűnsz :D

Sztem nyugodtan megmondhatod neki persze nem durván, hanem inkább viccelődve, ironikusan, mosolyogva megjegyzed, hogy "most tényleg a nagymama papucsvásárlási szempontjait kell hallgatnom?". Ha lazán, mosolyogva adod elő, teljesen más, mint ha idegesen, és egy idő után kapcsolni fog :D


Persze nem ismerem a párod, de téged, de ennyi alapján ez jött le.

2011. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
se téged*
2011. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátom, tudom miről beszélsz. Nem fog megváltozni, akkor sem, ha kéred. Ha akarna változni, akkor meg az lenne a gond, h mindig figyelnie kellene magára, egy életen át ezt nem lehet... Szóval megszoksz vagy megszöksz szerintem.
2011. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg ezt finoman megmondani neki. Hogy ne meséljen olyan részletesen. nVagy próbáld meg elfogadni.

Viszont nem értelek, ha tényleg szereted, és fontos Neked, akkor minden vele kapcsolatos dolog érdekel. Az én párom sosem mesél ennyit a napjáról, sokszor alig tudok valamit az adott napról. Pedig engem érdekelne. Minden nélküle tölött percre kíváncsi vagyok. Mert fontos nekem, és mert érdekelnek a problémái, érzései, gondolatai. Szerintem ez alapvető, hogy elmondjuk azokat a dolgokat egymásnak, amit mi fontosnak tartunk aznap. De valószínű, Te ezt máshogy látod. A tanácvsom pedig az, amit az elején leírtam. Sok sikert hozzá.

18/L

2011. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*tanácsom
2011. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!