Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha a hajamat tudnám tépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha a hajamat tudnám tépni kínomban, annyira UNOM mikor a párom a napjáról mesél. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Szeretem, meg érdekel mi van vele, de amikor a nagy semmit meséli fél órán keresztül, egyszerűen megőrülök, annyira idegesítő... :( Ilyenek, hogy elvitte a nagymamáját vásárolni és miket vett, vagy milyen autót látott... A másodperc tört része alatt a legnagyobb jókedvem is síri hangulatba vált át tőle, és legszívesebben benyögném h "basszus annyira unalmas!!!!" de persze nem tehetem, mert vérig sérteném vele... :/ Más is van így ezzel? És hogy kezelitek?


Nekem a legnagyobb bajom, hogy egy ilyen beszélgetés után annyira elmegy az élettől is a kedvem, hogy utána semmiféle társalgásra nem vagyok képes, csak "ühümözök" meg "igen-nem" a maximum, amire képes vagyok... Az meg már csak hab a tortán, hogy többnyire akkor hív ilyenekkel, amikor épp valami másnak a közepén vagyok, é ez még türelmetlenebbé tesz.


Akinek van/volt hasonló gondja az hogyan kezelte? Mit lehet ilyenkor csinálni, hogy ne én legyek az érdektelen boszorkány, aki őt nem is szereti? :(


21/L


2011. márc. 29. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért, szereted?
2011. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon. A kettő nem zárja ki egymást... Ha neked kéne minden nap legalább egyszer ilyen sztorikat hallgatni, szerintem te sem lennél rá képes szerelmes vigyorral az arcodon.
2011. márc. 29. 14:31
 3/15 anonim ***** válasza:

figyelj erre csak egy megoldás van , de vigyázz mert nagyon összetett : beszéld ezt meg vele !

itt most leírhat bárki bármit attól neked nem lesz jobb , vagy mondod neki hogy figyeljen már erre oda , vagy jó szórakozást a további hónapokban is

2011. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem hogy inkább örülnél neki,h elmesél neked mindent ami vele történt,én tök örülnék neki,ha mesélne,és csak mesélne rengeteget,mert engem biztos h érdekelne...amúgy meg ez legyen a legnagyobb problémád az életbe..hm...érdekes vagy...
2011. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Barcsak az en baratom szamolna be nekem a napjarol..ha kerdem akkor is csak annyit mondd "jo volt" vagy "faraszto". Ehelyett felhivja az anyjat es beszamol neki reszletesen Szoval minden ember, annak szamol be akit a bizalmasanak tart. A te baratod teged tart annak, orulj neki es inkabb meselj te is..:)
2011. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus nő,semmi nem jó nektek.
2011. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jajjaj, félre ne értsetek! Engem nagyon is érdekelnek azok a témák, amikről tudunk együtt, sokat beszélgetni, és szoktunk is! Nem teher nekem hogyha felhív, vagy ha elmeséli mik történtek vele.


Amiket példának hoztam, és a további idegtépő dolgok is mind olyasmik, amiket legalább kétnaponta végighallgatok/nem tudok hozzászólni. Mi megjegyzést fűzhetnék ahhoz, amikor arról van szó, hogy a nagyi milyen papucsot vett és mennyi ideig tartott kiválasztani milyen szempontok alapján?


Nem tudom, így érthető-e, vagy tényleg magamon kell elgondolkoznom. Nagyon kedves ember a párom, és tényleg jól esik, hogy ennyi szeretettel van irántam, mesél, érdeklődik. Csak vannak témák, amik újra és újra előjönnek és bekattanok tőle.


Olyasmi, mintha mondjuk a ti párjaitok horgásznának, de ti abszolút nem értetek hozzá, mégis egy órán át azt hallgatod, hogy milyen klassz carbon botok voltak a boltban, az egyik ennyi centivel hosszabb mint a másik, ilyen a markolata stb...


Egyébként két éve együtt vagyunk már. Persze, az elején, néhány érzéketlen tapló pasival a hátam mögött én is örültem, mint majom a farkának, hogy meséli hogy nőtt a fű délután a kertben. De azért így a 740edik alkalom környékén már nem olyan szuper... Ezért is kértem olyanokat, akik talán voltak hasonló cipőben.

2011. márc. 29. 14:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mást nem tehetsz, mint hogy finoman utalsz rá, hogy ez már túl sok és nem bírod. (Ha nem veszi észre, hogy már csak "igen-nem" és "ühüm" válaszokat adsz ilyenkor, amiből könnyen kilehetne következtetni, hogy halálra unod magad.)

Biztos bántó lesz számára, ha elmondod neki, de muszáj leülnöd vele és megbeszélni ezt, máskülönben magától nem fogja észrevenni.


Egyébként nekem is volt egy ilyen barátom. Imádott beszélni, bár én sose untam, valahogy mindig úgy elő tudott mindent adni, hogy érdekeljen, és hozzá is tudjak szólni a mondandójához. Persze fárasztóbb napokon nekem sem mindig volt hozzá hangulatom, de akkor látta is rajtam, és észrevette, ha már sok volt belőle.


De a te esetedben nem ez áll fent, így tényleg nem tehetsz mást, mint őszintén megmondod neki, mert ez a helyzet csak úgy nem fog magától megváltozni. :)

2011. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele
2011. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha neked nem mondhatja el, elmondja másnak. Ilyenkor mosolyogva bólogatni kell, mintha érdekelne és türelmesen kivárni, míg befejezi.

Én is beszéltem elég sokat, de azért ma már odafigyelek, hogy mikortól nem figyel, akkor abbahagyom. Viszont elmondta, hogy a volt barátja mennyire sokat beszélt és hogy unta, elmondta, hogy a végén nem is figyelt, és tök ideg volt miatta. Éppen ezért már odafigyelek, meddig beszélhetek. Sajnos ez valóban 1-2 perc után megtörténik.

De szerintem te is elejthetsz egy két ilyen megjegyzést, mert lehet, hogy magára veszi a dolgot. Vagy esetleg elmondhatnád neki ,hogy ne ilyen hülyeségekről meséljen.

2011. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!