Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy járön, hogy hülyeséget csinált vagy tényleg nem fog már szeretni? 17f

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves lány akit 1 éve ismerem. Szombaton elmondtam neki,hogy szerelmes vagyok belé ő igent mondott. Vasárnap este MSN-en mondta,hogy nem szeret csak ő olyan hülye,hogy nem bír nemet mondani :( És most azóta nem beszéltünk én sírok neki meg tök jó kedve van :(

És szerintem mi már soha többet nem fogunk beszélni,és tudom,hogy jobb lenne feledni,de olyat érzek,hogy még nem szabad feladni mert nagyon szeretem :/ Nekem csak ő kell senki más,de ő azt mondta,hogy gondolkodott és így lesz a legjobb :( Mondtam,hogy én szeretem és ő azt mondta,hogy az lehet,de visszafele ő nem ezt érzi :( Mikor megismertem nagyon szerelmes volt belém,de ugye 1 évig nem mertem neki elmondani és hát addigra lehet,hogy elmúlt neki :( És abban bízok,hogy pár nap vagy hét múlva rájön,hogy hülyeséget csinált :( És együtt leszünk :/


2011. márc. 29. 09:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa,hogy azt mondat nektek a lány,hogy nem akar tőletek semmit.... aztán kis idővel rájött,hogy mégiscsak kellesz ? :(
2011. márc. 29. 09:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen példa sok van, de a helyzetedre nem tudok mi írni.

Hátha......

2011. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 napot gondolkozott rajta és a válasza inkább nem :(

De én ebbe nem tudok beletörődni :( Szeretem nagyon és nem kell más :/

2011. márc. 29. 09:43
 4/5 anonim válasza:

Előfordul de nem sűrűn...szerintem magadnak is jobbat tennél azzal ha elfogadnád.nem kell feltétlenül másnak tetszenie csak foglalkozz egy kicsit mással.elfeledned sem kell, csak próbálj rá máshogy nézni ,ne rágörcsölni.jah és semmiképp ne öntsd ki neki a lelked,tudom jó dolog de talán ezzel teszel rosszet. a lányoknak mindíg az kell akit nem kaphatnak meg...(a végén majd ő fog utánad futni és te addigra már boldog kapcsolatban élsz...:))sok sikert és bátorságot

BU.

2011. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges reménykedni. Tartsd tiszteletben, hogy neki is van szabad akarata.
2011. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!