Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban miért kötelező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért kötelező meztelencsigának lenni?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok. A barátnőm már jó ideje piszkál azzal, hogy miért nem borotválom a hónaljamat, és a f...om környékét. Mert szerinte így igénytelen. Komolyan megáll az eszem! Nem vagyok egy túlzottan konzervatív ember, de ez nekem már sok. Világosítson fel valaki mire jó ez a nagy "mindenemetborotválom" őrület? És ha lehet ne az igényes/nem igényes, meg a higénikus/nem higénikus baromsággal gyertek, mert ezek nem érvek. A (normális) válaszokat előre is köszönöm.
2011. márc. 29. 08:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Engem zavarna ha szörös a csajnak a pun**ja, ezért én is egész rövidre vágom körülötte magamnak.A hónaljnál meg szerintem az van, hogy undoritó lehet, ha kilóg már a ször, annyira nagy.De ha belegondolok, szüleink ezeket nem csinálták mégis tudták szeretni egymást...
2011. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

Nem voltatok még urológusnál.Első mondat:-Látom borotválja,nagyon helyes!Második:Minden embernek kellene,hiszen ez higiéniai szempont!Többi mondat nem publikus.:)

Ennyi a tömör lényeg.

2011. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. A szőr azért van ott h. megvédjen a baktériumok ellen.Aki minden nap tisztálkodik,az így is-úgy is higénikus marad, amúgy aki a hónalját borotválja,annak is izzad a hónalja. Én lány vagyok és borotválkozom,mert a férfi társadalom ezt fogadja el, illetve menszi alatt könnyebb tisztálkodni és tampont/bnetétet használni.,de mint nő,sose kérnék meg egy férfit h. borotválkozzon (az arcán kívül),mert én normálisnak találom hisz elvileg az nem véletlenül van ott.Én egyáltalán nem tartom undorítónak ha egy férfinek szőrös a nemi szerve vagy a hónalja.De izlések és pofonok, ha nem hozták volna be ezt a divatot, akkor mindneki meg lenen elégedve azzal ami van a testén...

26/l

2011. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%
Valójában pedig amit te írtál,az a hülyeség.A szőr csak megnöveli a felületet,ahol a bacik szaporodhatnak...
2011. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Undoritónak lehet nem undoritó, de az se fasza élmény, ha "fagyizni" akarsz és szört kerül a torkodra...
2011. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen válaszra vársz. Mindenkinek más tetszik. Ha a barátnőd a borotváltat szereti, hát ezt kell elfogadni. De azért érdekes, hogy a nők legyenek szőrtelenek mindig - szinte - mindenhol, a férfiak meg jól vannak úgy szőrösen?

Nekem is jobban tetszik, ha szőrtelen a pénisz körül, és a hónaljszőrt sem szeretem a páromnál, de ebből nincsenek viták, mert elviselem, és időnként leszedi. Kompromisszum.

2011. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Leszedhetnéd neki,ne gyertek már ezzel a ha szeret elfogad így is,mert nehogy lelépjen,könyörgöm,te kinyalnál egy kövér szőrös bulkeszű csajt,fújjjjjjjjjjjjjjjjjj.

Nah akkor gondolkodj el,külsőd szerint fogadnak el az eszed szerint fognak elbocsátani.

Ő is szedi nekünk férfiaknak is kutya kötelességünk ezeket,oda vissza megy a dolog.Én is elvárok dolgokat de persze ezeket én is megcsinálom neki,elvárom például,hogy rendszeresen eddzen,mert én is edzek,szőrtelenítenie kell,mert én is,ennyi az egész.

Ha szereted meg teszed érte,mert ő is tetszeni akar neked,akkor neked is kötelességed tetszeni neki,ennyi.

A szőr gusztustalan dolog,emberek vagyunk és nem állatok.

Ez már a 21.század


23F

2011. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Persze. De miért akarja rám kényszeríteni az akaratát? Én sem szólok bele az efféle dolgaiba. És az, hogy igénytelen vegyok szerinte... nos az is mutatja, hogy ő mennyire szeret."


Így igaz. Jönnek itt a baromságokkal, hogy nem halsz bele, meg ha szereted, akkor megteszed. Bezzeg, ha egy csaj írja azt, hogy nem akarja borotválni, de a pasija egyfolytában nyaggatja, hogy tegye meg, csak úgy záporoznak a "ha nem akarod ne tedd meg", "fogadjon el olyannak, amilyen vagy" stb.

Te se tedd meg, ha nem akarod! Ha nem tetszik neki, keressen olyan valakit, aki még a s*ggéről is legyantáztatja a szőrt.

2011. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én pont nem szeretem, ha egy férfi meztelencsiga. Ne legyen jeti, de ne is teljesen szőrtelen. De egyébként, ha ő szőrteleníteni akar, akkor szőrtelenítsen, ha meg nem, akkor nem. Az ő dolga, nem feladatom megváltoztatni.
2011. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!