Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit tehet az ember?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tehet az ember? (Fontos)

Figyelt kérdés

Párommal elég ritkán tudunk csak találkozni a fősuli és egyetem miatt. Két hetente, gyakran 3 hetente. Sokszor nem tudjuk összeegyeztetni a dolgokat.

Legutóbb 7végén, pénteken együtt buliztunk, teljesen jó volt minden. Szombaton délután vendégek mentek hozzájuk. Úgy volt, h utánuk találkozunk és együtt lehetünk. Este 11kor küldi az sms-t, hogy hulla fáradt és elhalasztaná a talalkozót. Ez normális dolog a párkapcsolatban? Amúgy is ritkán találkozunk és nehezen lehet vele kommunikálni msn-en, vagy telefonon. Ha vele vagyok úgy érzem szeret, de amikor ilyeneket csinál akkor paff az egész. Ő mondta, h jobban viseli mikor nem találkozunk több ideig. De elvileg szeret. Ilyenkor mit lehet tenni? A barátaim szerint dobjam, de már nincs is kedvem a kapcsolathoz. Pedig tényleg szerettem, és nem csak fellángolás volt, hanem hónapokon át tartó intenzív érzés. Tényleg dobnom kellene? 21 F


2011. márc. 28. 23:27
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
az fel sem merül benned, hogy tényleg gyilkos napja volt és nem volt ereje hogy találkozzatok?
2011. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég gyakran vannak ilyen napjai. Meg éppen fél órára le jöhetett volna szerintem a házuk elé, tudta, hogy lehet megint 1-2 hétig nem lesz találkozó. Csak azt hinné az ember, hogy ilyenkor kikell használni ezeket az alkalmakat.
2011. márc. 28. 23:50
 3/5 Eruthalion válasza:
Péternek van igaza. Én is voltam úgy, hogy távkapcsolatban éltem, és sokáig nem is találkoztunk a párommal. Egyik este, karácsony előtt, amikor a bátyámék majd 3 hónap után hazajöttek veszprémből, elmentünk bulizni, és tényleg nem volt sem időm, sem energiám másnap a barátnőmmel beszélgetni. Nehezen, de megértette, és azóta is minden rendben köztünk. Légy türelmes, és figylj a párod szükségleteire is. Jól fog neki esni, sőt : hálás lesz érte, ha megértő vagy vele, és kitartó, ez elmélyíti bennetek a kölcsönös bizalmat.
2011. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem meg nem normális. Én ha csak ennyi tudnék találkozni a párommal lehetek akármilyen fáradt akk is találkozék vele.

21/L

2011. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se normális, de el kell fogadni hogy vannak emberek, akiknek mások az igényeik. Persze ez nem jelenti azt hogy ha neked ez így nagyon rossz, akkor kínoznod kell magad és nem szabad kilépned a kapcsolatból....

ezt te érzed. mindenesetre nem kizárt hogy tényleg szeret.

2011. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!