Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség egy kapcsolat megment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség egy kapcsolat megmentésében?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedden találkoztam utoljára bnőmmel amin belül minden jól ment egészen csütörtök ig amikor is Facebook on ráírtam és mindíg eltünt aban a pillanatban egyre jobban kerül engem de nincs más férfi a dologban és a tegnap msn en is letiltott 5 perc után mit tegyek kérlek segítsetek megmenteni ezt a kapcsolatot. 18/F
2011. márc. 28. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Facebook? MSN? Bukta.
2011. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek az előttem szólóval. SZEMÉLYESEN. Facebookon, MSN-en bárki bármit tud hazudni, és elkerülni a beszélgetést... De ha személyesen elkapod, és megkérdezed tőle hogy mi a baj, biztos, hogy nem tilt le... ;)
2011. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak messze lakik tőlem és alig tudunk talizni
2011. márc. 28. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátommal mindig összevesztem fészen, msnen meg minden hasonló helyen. Erre ingyen kezdtük el hívni egymást... egy idő után ott is egyre sürübben veszekedtünk/veszekszünk. De ha talizunk áltban nagyon jól megvagyunk :) Sajnos csak heti 1-2x látjuk egymást. de kibirható :P
2011. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azért lett főleg vége, mert MSN-en mindig összevesztünk.
2011. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!