Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nagyon összevesztünk :' (

Figyelt kérdés

A pasim (30) nagyon helyes meg szexi és együtt dolgozik egy tök szép csajjal (21) és megőrülök mert a téli szezonnak mindjárt vége lesz és nyáron is együtt akarnak dolgozni de mindig mondja hogy ő neki olyan mint egy fiúbarát és hogy mindig mondja neki hogy engem mennyire szeret, de nekem meg olyan komplexusaim vannak tőle, megőrülök és nem érti meg és most tökre összevesztünk emiatt :'(

nem akarom elveszíteni, de azt akarom hogy megtudja milyen sz*r érzés féltékenynek lenni...

énis nagyon szép vagyok de az a csaj idősebb nálam és jobban beszélni a hülye nyelveket, mint én pedig hiába tanulom mert a pasim német a csaj meg német/angol és a pasim nem beszél angolul és most szenvedek a némettel de néha úgy szégyellem magam, mert nem tudom elmondani pontosan, mit akarok az a csaj meg állandóan beszélhet vele tiszta nyomoréknak érzem magam.

én bezzeg nem barátkozom helyes pasikkal meg rá se nézek soha senkire mondjuk véletlenül alakult így hogy vele dolgozik de ha nekem lenne egy helyes pasi haverom ő is megőrülne és NEM ÉRTI és még én vagyok az idióta és most nem beszél velem mert azt mondja idegesítem :'((( nem akarom elveszíteni mert nagyon szeretem de nemis szoktam féltékenykedni csak azért tényleg idegesít hogy miért kell vele mennie neki is nyáron ha egyszer nekem nem jó érzés és komplexusaim vannak tőle... egyszerűen megőrülök :/

hogy tudnám vele megbeszélni??? help :(

19L


2011. márc. 28. 10:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
én is kint élek te szerencsétlen
2011. márc. 28. 13:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg hogy a fenebe nem megy a nyelv?!,JEZUS ISTEN!!!!!!!
2011. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!