Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nagyon összevesztünk :' (

Figyelt kérdés

A pasim (30) nagyon helyes meg szexi és együtt dolgozik egy tök szép csajjal (21) és megőrülök mert a téli szezonnak mindjárt vége lesz és nyáron is együtt akarnak dolgozni de mindig mondja hogy ő neki olyan mint egy fiúbarát és hogy mindig mondja neki hogy engem mennyire szeret, de nekem meg olyan komplexusaim vannak tőle, megőrülök és nem érti meg és most tökre összevesztünk emiatt :'(

nem akarom elveszíteni, de azt akarom hogy megtudja milyen sz*r érzés féltékenynek lenni...

énis nagyon szép vagyok de az a csaj idősebb nálam és jobban beszélni a hülye nyelveket, mint én pedig hiába tanulom mert a pasim német a csaj meg német/angol és a pasim nem beszél angolul és most szenvedek a némettel de néha úgy szégyellem magam, mert nem tudom elmondani pontosan, mit akarok az a csaj meg állandóan beszélhet vele tiszta nyomoréknak érzem magam.

én bezzeg nem barátkozom helyes pasikkal meg rá se nézek soha senkire mondjuk véletlenül alakult így hogy vele dolgozik de ha nekem lenne egy helyes pasi haverom ő is megőrülne és NEM ÉRTI és még én vagyok az idióta és most nem beszél velem mert azt mondja idegesítem :'((( nem akarom elveszíteni mert nagyon szeretem de nemis szoktam féltékenykedni csak azért tényleg idegesít hogy miért kell vele mennie neki is nyáron ha egyszer nekem nem jó érzés és komplexusaim vannak tőle... egyszerűen megőrülök :/

hogy tudnám vele megbeszélni??? help :(

19L


2011. márc. 28. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Te jó Isten.. Nem csodálnám, ha elhagyna a barátod egy intelligensebb csajért.
2011. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megbeszélni hogy tudod,azt nem tudom,azt írtad,nem nagyon tudsz németül! De én azt javaslom,hogy kérj meg valakit pl. egyik barátnődet stb. hogy írja le németül,amit te mondanál neki! Így tuti megérti,mi is a baj,és mit érzel!
2011. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

tudok németül rendesen, úgy értem el tudom mondani hogy mit akarok, de mégsem annyira mint az a csaj..

intelligensnek tartom magam, de nem tehetek róla ha rosszul érzem magam mert ő egy nálam szerintem szebb csajjal tölti minden idejét -.-

sosem voltam féltékeny de őt nagyon szeretem és tényleg tök aranyos meg kedves meg helyes, de mi is úgy jöttünk össze hogy előtte volt valakije....

2011. márc. 28. 11:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Pedig ezt a dolgot a pasiddal kell tisztáznod. Nincs más megoldás. Itt a helyén van az a tipikus szöveg:"Vagy én, vagy ő?".

Aztán vagy te, vagy ő. Vagy marad ez a tényleg rossz állapot.

2011. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is hasonló a helyzetem. Az én párom ahol dolgozik ott is van egy kb vele egy idös csajszi. A főnök lánya. Szőke amúgy de nem szép.

Sokszor megfordul az én fejembe is h mivan ha rámászik. Párom és én köztem 1 év van.

Nekem a bizalmatlanság a múltamra vezethető vissza. Volt egy pasim nagy szerelem volt 7 hónapig. Majd kiderült bevallotta h végig csalt pedig már a házasságról beszéltünk,főleg ő. Koleszos volt abba a városba ahol én lakom és kiderült, h mikor nem velem aludt akkor többnyire a másik csajjal. Nekem meg előadta a hős szerelmest.

Nekem innen ered az egész.


Nehéz megbízni mikor nap mint nap a pasi közelébe van egy ribanc.

Mi is szoktunk emiatt összekapni.

Próbáld lefoglalni magad. Azzal h folyamatosan idegesítjük magunkat nem lesz jobb. Na meg ha menni akar úgyis megy, ha meg akkor ugysem.

Írhatsz még ha van kedved.

23/L

2011. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megértelek,h rossz érzés ez neked. De gondolj bele abba,h annak a csajnak a te szexi pasid rólad áradozik...rád gondol mikor vele dolgozik.

Még ha rossz is neked, tényleg ne idegesítsd féltékenységgel,hiszen te 100x jobb vagy, mert a pasi veled van. Kicsit lazíts,h veled is tudjon fiú-haver módjára beszélni, pl.az én pasim időnként megnézi a csajokat az utcán, bárban akkor is ha ott vagyok,és közösen elemezzük ki őket, én is megmondom,h sztem melyik volt szép,csini..stb.

Ha látja,h lazán kezeled, és veled tényleg meg lehet mindent beszélni, akkor végképp nem jut eszébe,h más jobb lehet nálad.

Ha meg nem értitek mindig egymás szavát, arra ott a testbeszéd...az néha kifejezőbb:-)))

2011. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

most megírtam neki hogy nem értem miért nem érti hogy velünk legyen ő is meg hogy miért van ENNYIRE szüksége rá nyáron. meg hogy miért nem ad egy normális indokot.

igenis kisebbségi komplexusom van mikor magyaráznék neki szép szerelmes dolgokat és rám néz hülye fejjel hogy MIVAN?? nem értek semmit... az a ribanc aki tulajdonképpen meg lehet hogy tök kedves mert nemis ismerem beszél angolul is meg németül is és mindig arra gondolok hogy ő bezzeg el tudná neki mondani az érzéseit :'(

mióta németül tanulok tökre elfelejtettem angolul tehát még ezzel sem villoghatnék, mindenben jobbnak érzem azt a csajt nálam :S

régebben mikor féltékeny voltam, mindig inkább szakítottam de most máshogy érzek mert nagyon szeretem :( csak az a csaj tűnne el a fenébe, tök egyszerű megoldás lenne.

2011. márc. 28. 11:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Legyél továbbra is féltékeny, legyenek továbbra kisebbségi komplexusaid, és be fog teljesülni, amitől tartasz!
2011. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

már megbeszéltük és tényleg én vagyok a hülye :)

de amúgy tényleg tök nehéz ez most nekem másik országban együtt lenni valakivel akit alig láthatok és még beszélni sem tudok rendesen :/

viszont jól esett kiírni magamból ^^

2011. márc. 28. 12:41
 10/12 anonim ***** válasza:
ha mar a magyar f@sz nem eleg jo, akkor tanulja' nyelveket...
2011. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!