Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éve van bnőm, de sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve van bnőm, de sajnos az utóbbi időben a kapcsolatunk szexuális része eléggé közelít a nullához. Miért?

Figyelt kérdés

Én kívánom, de ő nem akarja, fáj neki ha behatolok. Ezenkívül pettingelni szoktunk, de azt is mindig nekem kell kezdeményeznem, és előfordul, hogy "fáj a feje".

Ennek a párkapcsolatnak vége?


2011. márc. 27. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ha fáj, akkor menjen el orvoshoz.. mert ez nem normalis dolog..
2011. márc. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
gondolkodtál már rajta, hogy kidobd a picsäba?
2011. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Sajnálattal kell közölnöm de tapasztalatból mondom hogy nem lesz jobb, próbáld meg még egyszer rendesen megbeszélni vele a dolgokat és javítani rajta, ha nem jön be akkor ennyi.
2011. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Kiégtetek, a fájdalomra hivatkozás meg kifopgáskeresés.


Tudod miért?


Mert ha valóban fájna akkor őt is zavarná ez a probléma, de azért nem zavarja mert valójában nem is érdekli, hogy szexelsz e vele vagy sem.


Köcsög nők mindíg ezt csinálják!!!! Kifogásokat keresnek, csak hogy ne keljen őszintének lenni..


Próbálj ez mögé látni, én is így bsztam rá, ráment közel 10 évem ennyi idő kellett, hogy megtanuljam a leckét.

2011. márc. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt egyből kihajítod, talán vesd fel annak lehetőségét, hogy tényleg fertőzése van, amiatt fáj neki, és esetleg szégyenli, vagy pedig te nem fordítasz kellő figyelmet rá, és nem élvezetes számára a szex. Beszéljétek meg, ha nem tudjátok megbeszélni, ott más gond is van a kapcsolattal, és az nem a szex....
2011. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a jövő hétre kapott időpontot a nődokihoz
2011. márc. 29. 00:22
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj, nekem.. ennyi patriarchalis idiótát.. képzeld, utolsó előtti, én sose bujtam ki a szex alól, meg az őszinteség alól.. velem az exem tolt ki szépen.. na, akkor is köcsög nők? ennyire kategorizalni.. :S
2011. márc. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és mivel elmegy a dokihoz, ezért őt is zavarja a dolog.. de a nődokira is fel kell ám készülni.. nem megy az csak ugy, és nem is kap az ember rögtön időpontot.. :S
2011. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!