Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztod ezt a nézetet?

Figyelt kérdés

"csak az a nő (pasi) foglalt, akin fekszenek"


Vagy ha vki párkapcsolatban él, akkor nem is hajtasz rá, ill. ha te párkapcsolatban vagy akkor is "kacsingatsz" másfelé?


2011. márc. 27. 20:48
1 2
 11/15 lóf4szJankó válasza:

Vagyis ugy ertem ,hogy ha latom hogy a csajnak is bejovok es lenne eselyem.

Ha latom hogy boldog a pasijaval ,es nem akarna otthagyni őt,akkor nem nyomulok.

2011. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik leggusztustalanabb dolog a világon,ha valaki olyasvalakire hajt rá,aki párkapcsolatban él és ugyanígy fordítva,aki párkapcsolatban él és kikacsingat. Persze mindenhez 2 ember kell.
2011. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én a szerelmet pártolom...nem a párkapcsolatot

A lényeg, hogy tényleges érzelmek miatt történjen ami történik, ne csak testi vágy legyen.

Természetesen tisztelem annyira a páromat, hogy ha kezdek többet érezni egy másik ember iránt, akkor elmondom neki, hogy már nem vele szeretnék lenni, hanem a másikkal. Ennek ellenére a szeretet megmaradhat. Csak legyünk tisztességesek a másikkal!

2011. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

az én receptem egyszerű: úgy bánok másokkal, ahogy én akarom, hogy velem bánjanak. innentől kezdve más pasija tabu, mint ahogy nekem is sz.rul esne, ha egy csaj hajtana az én pasimra. és mélységesen megvetem azokat, akik úgy gondolkoznak, hogy "kit érdekel, hogy van valakije, lesz.rom". kívánom, hogy éljék át a fordítottját. persze akkor meg megy a rinyálás, hogy jaj megcsalt, és HP, akivel megcsalt.

ha esetleg halálosan beleesnék olyanba, akinek van vkije, akkor is úgy gondolkoznék, h nem, még csak be sem vallom neki, mert nem fogok kavarni. és amúgy is nem csak ő az egyetlen pasi a földön. és ha rám hajtana egy olyan pasi, akinek van vkije, akkor elhajtanám, mert egyrészt kib.szott bunkó a bnőjével szemben, másrészt ha a bnőjével megteszi, akkor ha velem összejönne, megvan rá az esély, h velem is ezt fogja tenni. 21L

2011. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én régebben csak azért nem csináltam ilyet, mert tudtam, hogy rossz dolog, de amióta párkapcsolatban élek, már értem, hogy miért. nem bírom elviselni, ha valaki a barátnőmre nyomul. mint ember idegesít, már a létezése is.

aki meg kacsingat: (hím)ribanc. szintén ugyanolyan elviselhetetlen alak számomra.


férfiként tudom, hogy nehéz megállni dolgokat, mégis sikerül megmondani egy nőnek, hogy ne tegye az ölembe a kezét, üljön messzebb, ne simogasson, stb. annak érdekében, hogy még csak meg se forduljon a fejembe ilyesmi.

2011. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!