Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztod ezt a nézetet?

Figyelt kérdés

"csak az a nő (pasi) foglalt, akin fekszenek"


Vagy ha vki párkapcsolatban él, akkor nem is hajtasz rá, ill. ha te párkapcsolatban vagy akkor is "kacsingatsz" másfelé?


2011. márc. 27. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki párkapcsolatban él, az nekem tabu, esetleg elteszem talonba. Figyelem hogy mikor szakítanak vagy ilyesmi, de rá nem hajtok.

Ha én párkapcsolatban vagyok, akkor eszem ágában sincs mással lefeküdni.

21L

2011. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Panda Péter ***** válasza:
100%
igen, nem hajtok rá más nőjére, ahogy mondani szokás én már csak ilyen konzervatív régimódi p*cs vagyok.
2011. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 szamóca. ***** válasza:

nem hajtok olyanra aki(ről tudom, hogy) párkapcsolatban van. rá se nézek. sajnos estem már bele abba a hibába hogy nem kérdeztem meg (miért is kérdeztem volna) és párkapcsolatban volt az illető (dilemmáztam rajta egy jó ideig hoyg elmondom a nőnek, de nem ismertem). de nem, ha tudom akkor nem. ha ő hajt rám megmondom hogy neki van barátnője, ugyhoyg nem. innentől majd ő eldönti mi lesz.


ha én párkapcsolatban vagyok sem kacsingatok kifele. talán azért mert csak addig vagyok párkapcsoaltba amíg abban jól érzem magam, addig meg minek is néznék más után?

2011. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Abszolút nem, habár valamiért részben egyetértek olyan kitétellel, hogy akire ez nem vonatkozik csak az él egészséges kapcsolatban. Lehet úgy is kaplcsoatban élni, hogy valaki ezeket a nézeteket vallja...
2011. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mégis vannak szélsőséges esetek. Pl kedvéért rám hajtott egy srác, akinek menyasszonya van.

Persze nem mentem bele.

2011. márc. 27. 20:59
 6/15 anonim ***** válasza:

"Pl kedvéért rám hajtott egy srác, akinek menyasszonya van."


Akkor az egy kötsög.

2011. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Direktbe nem nyomulok olyanra aki kapcsolatban él. Viszont ha az illető csaj kezdeményez felém (ami nem is igazán ritka dolog), akkor van h belemegyek a helyzetbe. Vagyis számos alkalommal meg is tettem ezt. A fent említett mondást pedig én magam is szoktam emlegetni, mert van benne igazság sztem. Tudom, most ettől én leszel itt a rossz, mert sok "jó ember" leírta h nem tenne ilyet, sosem tett stb, én pedig felvállalom h igenis nem állok távol ettől a dologtól, de úgy gondolom nem feltétlenül rossz amit teszek. Saját meglátásom szerint, ha nem én nyomulok rá 1 foglalt csajra, akkor én nem követek el ellene semmi rosszat, elvégre nem én ingattam meg a kapcsolatában. Azt már megtette vki más helyettem, ezzel én nem rontottam el semmit. A másik lényeges pont szerintem, attól h én belemegyek 1 ilyen kapcsolatban nem én leszek a lenézendő személy, vagy az aki bármi rosszat tett más ellen, hiszen én nem csalok meg ezzel senkit. Aki megcsal vkit az a lány, aki kikezdett velem. És még ha én is kezdenék ki vele, csak azt lehet elcsábítani aki vmennyire hagyja magát. Ha 1 csaj következetesen és kíméletlenül elutasít minden kezdeményezést, annál vaszeg nem jár sikerrel senki. Legalábbis komoly eltökéltség kell 1 ilyen lányhoz. Ezek után sztem nem nekem kell h lelkiismeret furdalásom legyen, hanem annak aki elcsábul és megcsalja a párját.

Viszont ha kapcsolatban vagyok, akkor nem kacsintgatok kifelé. Az lehet h más kapcsolatának helyzete hidegen hagy, de a sajátomba azért kezdek bele h az jó legyen. Ennek érdekében pedig úgy gondolom ép elég idő arra az egy személyre elegendő figyelmet fordítani aki fontos, nem hogy még közben mással is szórakozgassak.


"életművész"

2011. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Aki ezt a nézetet osztja azzal szemben egy dolgot lehet tenni: csak az nem lopja el a nődet amelyikbe golyót eresztesz!


Az ilyen mind alávaló féreg, aki csak megnehezíti a többi dolgát. Miért nem lehet tisztességesen párkapcsolatban élni?

2011. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, alapjáraton nem barmolnék szét egy kapcsolatot, de ha ezt nem tettem volna meg akkor most nem lennék együtt barátnőmmel :) Nem törődött vele a pasija, én csak segítettem... :D
2011. márc. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 lóf4szJankó válasza:

Gond nelkul rahajtok ,lesz@rom h párkapcsolatban el ,miert kene h erdekeljen??? Nem is ertem azokat akiknel ez kizaro ok.

A mostani baratnom anno 6eves kapcsolatat hagyta ott miattam.

2011. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!