Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöjjek össze egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze egy lánnyal az iskolában?

Figyelt kérdés

nagyon szeretem őt és nagyon sokat hülyéskedünk is de pénteken lesz egy buli ahol össze szeretnék jönni evvel a lánnyal.De hogy?? Hívjam el beszélgetni és kérdezzem meg??

Vagy elég azis ha megcsókolom párszor :)

Nagyon kéne a segítség péntekig.


2011. márc. 27. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
és egy buliban, ahol szól a zene, hogy akarsz vele beszélgetni?
2011. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pl nem ott hanem elmegyünk addig sétálni de hogy jöjjek össze vele ??
2011. márc. 27. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:
A séta jó ötlet, de jól is kell kinézned mellé.
2011. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

és hogyan tovább?? :S

mit kérdezzek? v hogy térjek rá hogy én össze akarok vele jönni?

2011. márc. 27. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy volt-e szerelmes óvodában, stb.

Aztán csókold meg.

2011. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én a helyedben megkérdezném tőle (egy csendes helyen), hogy mit tenne, ha megcsókolnád?

A válaszból minden kiderül ;)

2011. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ez ezelőtti íronak : nagyon jó ötlet de nem fog következtetni abból hogy én meg akarom csókolni??

utánna meg azt kérdezgeti hogy miért nem merem megcsókolni.

vmi ilyesmi kommentet kérek még

2011. márc. 28. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
no mi volt?:P
2011. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

minden okés volt. :P játszottunk "üvegest" és csak mi kettőnknél ált meg az az üveg XD kérdezte hogy még szeretem e meg minden táncoltunk is de a csók nem jött össze sajnos :'( mert amikor már mindenki ment el akkor akartam neki adni egy nagy csókot de ott volt az anyja sajnos de attól még próbálkozni fogok :D

de most már elhivom hozzánk és majd itt kettesben adok neki csókot szerintem így lesz a legjobb de ha nem akkor irjátok meg :D

2011. ápr. 2. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!