Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "hülyítik" a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "hülyítik" a lányok a fiúkat, miért nem lehet konkrét választ adni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallani, h a fiúk csak szexelni akarnak, a lányok meg szerelmet. Úgy gondolom, h ez nagy baromság...az elmúlt években 2 lány is csúnyán félrevezetett. A legrosszabb az, hogy eljátszották, hogy ők is vonzódnak hozzám, és hosszú időn át gyötörtek. Randiztunk, találkozgattunk, egyre jobban mesimertük egymást, éreztem a kölcsönös szimpátiát stb. Mindketten tudták, h nem csak barátkozni akarok...akkor miért nem koptattak le időben? Semmi baj nincs azzal, ha megmondják, h nem vagyok az esetük. De az, h valakivel így szórakozzanak és játszanak, szerintem nagyon durva....szóval, kedves Lányok, miért csináljátok ezt?
2011. márc. 27. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet az elején nem hülyítettek hanem ők is komolyan gondolták. Csak az utolsó időben gondoltak egyet és...

Igazából nem tudom. Lehet megijedtek vagy valami. A fiúk is szoktak ilyet csinálni örök kérdés marad úgy is..

2011. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
A lányok 99%-a nem ismeri azt a fogalmat h őszinteség, erre jobb ha felkészülsz.
2011. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Elcsúsztatok érzelmileg,ennyi.

Ahhoz hogy valakibe beleszeressek,meg kell ismernem,

és ha attól hogy egyre jobban megismerem,nem biztos hogy szerelmes tudok belé lenni,valószínű ez történt.

Te pedig eddigre hát..többet éreztél.

2011. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

Lehet hogy direkt csak levettek, kajára,piára, lelki szemetesnek.

Te voltál a balf@sz hogy hagytad.

A harmadik randin finoman jelezni kellett volna hogy szopni kéne...

2011. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En azt vettem eszre sok Nön, hogy egyszerüen imponal nekik, ha körbe ugraljak, elhalmozzak öket es erre nem eleg 1 Ferfi, hanem jo, ha van több.
2011. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó előtti:

akkor te jó bunkó lehetsz a nőkkel -.-" hát te sem vagy különb akkor sőt........

2011. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

utolsó: Te meg egy lehúzós ribanc lehetsz.

... vagy egy balfék pasi...

2011. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó:téged kéne a wc-n lehúzni.XDTalán fáj az igazság???Vagy talán most ezzel akarsz felvágni??? amit írtál én abból meg tudtam állapítani hogy az bunkóság de te engem nem ismersz:)))Nem írtam semmi olyat amiből ezeket tudnád megállapítani.Értelmiségi szinted elég alacsony:)Nőjj már fel légyszives!!!!Vagy ennyire degenerált vagy??na de mindegy is nem pazarlom ilyen jelentéktelen emberre az időmet mint te vagyXDXD
2011. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja és még annyit hogy a kettő közül egyik se vagyok:))) jó emberismerő vagy:)))
2011. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sajtisztikus válasza:
Nah, itt vér fog folyni! xd Vámpírok, vacsi!
2011. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!