Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összezavarodtam. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma barátommal facebook-on nézelődtünk aztán ő lement enni én még egy kicsit nézelődtem a facebookján és üzenetek között találtam olyan beszélgetéseket amin kiakadtam és elkezdtem sírni. 2 Lánynak is írta, hogy szija cica...az elköszönés meg: szja drága. meg volt olyan is, hogy jobban örülne ha a 16 lány osztálytársuk helyett ők 2-en lennének osztálytársai. Nekem azt mondta a barátom, hogy csak hülyülnek de nekem nagyon rossz érzés volt ez az egész. Ő 18 éves én meg 17 vagyok! Mit tennétek a helyemben szakítanátok? Tudom, hogy hülyeség ez végett szakítani de egyszerűen nem tudom, hogy most tényleg csak hülyéskedtek-e. ( A két lánynak van barátjuk( de ez se számít nagyon...!
2011. márc. 27. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen beszéljétek meg !

Ha szereted akkor hülyeség lenne ez miatt szakítani főleg ha a másik két csajnak van pasija ..

Nem hiszem h ez még megcsalásnak számít..

Szeretni csak egyet lehet .. csábítani 1at is :)) Ő meg téged szeret ennyii :) 16/l

2011. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
akkarom mondani 100at is :))
2011. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A volt barátom viselkedett így, flörtölgetett a hátam mögött több lánnyal is. Kb. másfél évig elnéztem neki, és elhittem, ha azt mondta, hogy többet nem csinálja, de egyszerűen nem bírta abbahagyni :S patthelyzet, ha te is érzékeny vagy erre, én nagyon megkönnyebbültem a szakítás után, egyszerűen már nem volt teljes a bizalom, amikor sorozatosan ilyenek derültek ki. Rossz úgy élni, ha folyton azon kell agyalnod, hogy na vajon kinek írogat és mit, a szavakat követik-e tettek is.
2011. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Idősebbek a 2 lány 20 éves. És állítólag csak "hülyéskedtek" na meg az anyja felhívott fél órája, hogy a fia nagyon ki van készülve mert nem akar elveszíteni már 3 éve szeret és, hogy csak én kellek neki meg, hogy esze ágában sincs, hogy engem megcsaljon örül, hogy összejöttünk végre..Nem tudom szarul esett ez az egész..még most is sírok..
2011. márc. 27. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:

a pasik szeretnek túlozni én szerintem ezt ne vedd annyira a szívedre

én 20 éves vagyok egyetemen nem egy csoporttársamat szoktam drágámnak szólítani, de csak szimplán szeretem őket barátként :) és engem is így szólítanak holott mindannyian több éve kapcsolatban élünk

ne vedd ennyire zokon

2011. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megértelek, engem is zavarna az ilyesmi, nagyon is!

Viszont ha csak ez az egy ilyen dolog volt, ez még önmagában elnézhető, akár hülyéskedett, akár nem!

Viszont ha sok ilyesmi van, akkor jobb ha alaposan átgondolod a dolgokat... Amúgy meg egy 18 éves fiú még olyan lökött, megesnek az ilyen hibák! :)

De biztos nagyon a szívére vette, szerintem beszéljétek át aztán béküljetek ki! :)

2011. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neki még szarabbul eshet hogy nem lehetnek lány barátai. Nekem is volt egy ilyen barátnőm, aki természetesen körül volt véve fiú barátokkal, de ha egy osztálytársammal, aki lány kicsit jobb viszonyban lettem volna, azonnal féltékenykedni kezdett.
2011. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz volt beszélgetni ezek után telefonon...alig tudtam valamit ki nyögni egész nap csak sírtam..Anyukám mondta, hogy jó nagy hülyeségen vesztünk össze. A barátom anyja is leosztotta a barátom mert tényleg úgy véli, hogy jogosan sértődtem meg.


De legalább változott! :)

Most már nem jár terepgatyókba hanem rendesen öltözik! :)

De kíváncsi leszek, hogy ezek után, hogy fog velem bánni..

2011. márc. 28. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!