Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan nagy kérés ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve vagyunk együtt a párommal, de mostanában történnek érdekes dolgok... Elsőre kicsit nevetségesnek tűnhet, de ne nevessetek ki. :) Véleménye szerint én már nem szeretem annyira ezért ugrok mindenre amit ő csinál. Pedig ez nem így van!


Az egész azzal kezdődött, hogy tavaly bohóckodtunk, én megcsiklandoztam egy picit, erre ő azt mondta rám, hogy kö*sög vagyok. Persze nem dühösen mondta ezt, de nekem nem esett jól, és megemlítettem neki, hogy egy kis minimális tiszteletet mutathatna felém. Ezen egy picit össze is kaptunk és én mondtam neki, hogy nem szeretném ha a jövőben ilyen szép szavakkal illetne ismét. Mondta, hogy többet nem fog előfordulni...


Ezen a héten beszéltünk telefonon, én huncutkodtam vele, és nevettem egy picit amikor azt mondta, hogy "az isten verje meg ezt a vonatot, hogy folyton késik", aztán megint azt hallottam, hogy kö*sög vagyok.


Tegnap találkoztunk végre (1 hét után), és sor került (volna) arra is, hogy együtt legyünk "úgy"... De ismét olyat csinált, hogy a hajam már égnek állt tőle. Egész nap mondogatta, hogy borzasztóan görcsöl a hasa mert babot ebédelt már második napja. Nekem azzal nincs bajom ha galambokat ereget, természetesen nem várom el tőle, hogy órákon keresztül görcsölő hassal jól érezze magát, de nem hiszem el, hogy ezt a kis időt nem bírta volna ki. Szépen minden ment az elején ahogy kell, de ahogy a lényeghez értünk volna, mondja nekem, hogy borzasztóan fáj a hasa várjak már egy kicsit. Először csak néztem egyet, aztán a hanghatások és erős szaghatások után egyből elment a kedvem az egész dologtól... Mondtam neki, hogy ezt a kis időt igazán kibírhatta volna, mert ez így elég undorító, ő meg csak azt magyarázta, hogy fájt a hasa most mit csináljon?!...


Ezen ő megsértődött és azt vágta a fejemhez, hogy ő nekem mindent elnéz mert szeret, én meg ilyen dolgokat nem tudok megérteni, hogy ő csak viccből mondja, hogy kö*sög vagyok, meg hogy neki fáj a hasa.


Megérteni megértek mindent, csak azt nem, hogy miért kell lekö*sögözni a másikat ráadásul viccből (mert állítása szerint ő csak viccel), miért kell szex közbe olyanokat eregetni, hogy felforduljak tőle...



Amúgy kettőnk között nincs semmi gond, én szeretem őt nagyon és érzem, hogy ő is szeret, csak vannak bizonyos dolgok amiket ő is máshogy lát és én is máshogy látok.


Tényleg olyan nagy dolgokat kérek tőle? Legyek elnézőbb vele?


2011. márc. 27. 13:06
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Tőlem gázosodhat, nekem is szokott fájni a hasam, nincs ezzel probléma. Csak azt az 1 órát bírja már ki. :) :)


A legjobban a csúnya beszédért ugrok, mert amíg én nem beszélek vele csúnyán, elvárom tőle, hogy ő se beszéljen velem így.


Köszönöm a válaszokat!

2011. márc. 27. 13:24
 12/29 Tinker Bell ***** válasza:

Sajnos nem teljesen van igazad!


Azt aláírom, hogy rosszul esett, hogy leköcsögözött és nem szép dolog. Viccből mi is szoktunk csúnyán beszélni egymással, de csakis viccből, ilyenkor nem esünk egymás torkának. Mindegy ezt nehéz elmagyarázni, de mi 5 éve vagyunk együtt és teljesen őszinték vagyunk egymással.


A másik témában egyáltalán nincs igazad! Sőt! El kellene gondolkoznod azon, hogy milyen dolgok miatt hisztizel! Szerencsétlennek fájta a hasa, ezt a tudtodra adta és még így is kínoztad, hogy legyetek együtt. Ő meg is próbálta, tehát belement volna, hogy fájó hassal kielégítsen téged, de nem ment! Te miért nem bírtad ki? Vagy veled még nem fordult elő olyan, hogy rosszul voltál vagy fájt a fejed, amikor ő szexelni akart? Olyankor mi volt? Megerőszakolt?


Ez egy kicsit önző dolog!

2011. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

* ma 13:23


Semmi baj, én is elolvastam újra mielőtt elküldtem, gondoltam hogy páran nevetni fognak rajta. :) De hidd el, én tegnap nem voltam olyan vidám tőle. :)))

2011. márc. 27. 13:26
 14/29 anonim ***** válasza:

Azon hisztizel, hogy azt mondja viccből, hogy köcsög? Ne hülyéskedj már, ez egy szó! Ha haraggal mond egy szép szót az jobb, mert szép szó?

Ő ennyi erővel ugyanúgy megsértődhetne, mert kiröhögöd, hogy késik a vonata. Ha ő röhögne ki téged ilyen miatt biztos megint jönne a hiszti..

Ha meg úgy görcsöl a hasa nem tud mit csinálni, nekem is volt, hogy fel se tudtam állni úgy fájt. Örülj, hogy legalább megpróbálta a "dolgot" és nem azt mondta, hogy ma nem fog menni. Ilyet nem lehet visszatartani...

2011. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

* Szerencsétlennek fájta a hasa, ezt a tudtodra adta és még így is kínoztad, hogy legyetek együtt. Ő meg is próbálta, tehát belement volna, hogy fájó hassal kielégítsen téged, de nem ment! Te miért nem bírtad ki?


Ezeket nem tudom, hol olvastad.


Én ugyan nem kényszerítettem semmire. :D De ha nem értetted meg a leírtak alapján a problémát én nem fogok magyarázkodni, ne haragudj! :)

2011. márc. 27. 13:29
 16/29 anonim ***** válasza:
ilyen állapotba én nem állok neki! ennyi
2011. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
69%

"Én ugyan nem kényszerítettem semmire. :D"


Nem persze, de ha azt mondja, hogy ma nem fog menni, akkor 5x ekkora hisztit csapsz.

2011. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
kérdező:sajnállak hogy ilyen értetlenek is vannak!
2011. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
De szeretitek kiforgatni a mondatokat.... :)
2011. márc. 27. 13:32
 20/29 anonim ***** válasza:
nem is ismered a kérdezőt,mi a francért kell ilyennek lenni? :O
2011. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!