Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves fiú 19 éves lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiú 19 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

szerintetek van esélyem a lánynál? tegnap találkoztunk először. egy közös barátunk mutatott be minket egymásnak aki később azt mondta a lánynak hogy nem mered szájon puszilni ezért szájon puszilt, aztán mondta neki hogy na most jöhet a csók. jött is a csók ami után egymás szemébe néztünk, de úgy tényleg mélyen és szinte bele láttunk egymásba. szerintem mind2en ugyanazt éreztük. az este folyamán nem volt több ilyen de hagyta hogy átöleljem, néha magától bújt is hozzám, nem voltunk egymással bunkók, megnevettettem ( :D ) és buli után elkísértem buszpályaudvarra ahol beszélgettünk ilyen tök általános dolgokról. mikor jött a busz sima arcra puszival váltunk el és megbeszéltük hogy fogunk még együtt bulizni :D


egyébként volt mind2nkben egy kis alkohol de nem voltunk részegek szóval tudtuk hogy mit csinálunk.


szerintem mikor csókolózás után egymás szemébe néztünk az nagyon komoly volt és kicsit sem az alkohol váltotta ki a komolyságot.


mellesleg csak áprilisba leszek 17 de ezt ő is tudja :D


szerintetek van arra valami esély hogy mi ketten összejöjjünk?


2011. márc. 27. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van rá esély :)

Mindent bele! :D

2011. márc. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze h van :D (15/L) soksiert:D
2011. márc. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, akinek 17 évesen 26 éves barátnője volt, több, mint fél évig bírták, aztán utána volt valami szakítunkösszejövünkszakítunkösszejövünk játék, nem tudom, most hogy állnak. Szóval talán.

De ha részeg volt, meg "fogadtak" is, akkor ne nagyon éld bele magad előre szerintem.

19/N

2011. márc. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem volt részeg. ivott 2 vodkanarancsot és pár korty sört meg energia italt. ha tényleg csak olyan szivassuk meg fogadjunk hogy nem meri fogadás lett volna akk nevettek volna össze-vissza és nem hagyta volna a későbbi ölelést, meg nem is bújt volna sztem. de nem tudom, remélem lesz vmi.


további válaszok/vélemények jöhetnek :D

2011. márc. 27. 01:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy megölelt meg hozzádbújt, meg megcsókolt nem jelenti azt, hogy komolyabb dolgot is akar tőled a barátságon kívül.

Főleg némi alkohol után, mégha nem is volt részeg.


Csókoloztam már én is néhány vodka után azonos nemű ismerősömmel, mégse jöttem vele össze.

2011. márc. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy talán van esély, de ezt csak akkor tudod lemérni amikor következő alkalommal találkozol vele, és nem éppen bulizni mentek hanem csak úgy.
2011. márc. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ennyi miatt nem is akartam komoly kapcsolatot.

de érezhetően vibrált a levegő :D


az lenne a legjobb ha most még csak barátok lennénk és idővel összejönnénk, de ez a jövő zenéje :D


mellesleg beszéltem vele egy csomót facebook-on és egész értelmes és korrekt lány :D

2011. márc. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!