Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor most mivan?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg kb az hogy elég sok lányban kellet csalódnom és sokszor is estem pofára.... mindig valami kis hülyeség végett.Mostanra viszont már egy kicsitse érdekel hogy barátnőm legyen..... pedig lehetne de nemtudom nemérdekel már az egész csak a baj van vele.Ez most mi?Mással is volt már ilyen? A sorozatos átb*szások stb miatt már nemtudom érdekelni....
2011. márc. 26. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem sráccal volt ilyen, hogy átvertek egy csomószor, aztán hosszú hónapokig a gyomrom is görcsbe állt a gondolatra, hogy újra pasim legyen, hogy ismerkedjek bárkivel is.

Először a szexuális vágyam tört újra elő, és bőven elvoltam az egyéjszakásokkal, később jött rám a szeretethiány. :)

Most van barátom és boldog vagyok vele. :)

20L

2011. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy van ilyen.

Gyenge vagy és feladtad van ez így.Nincs ezzel semmi baj.

2011. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kihevered, vagy elmész papnak, válassz!



Ugye nem is vagy már olyan csalódott? :D

2011. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok most nem érdekelnek nem vok meleg de kajak leszarom
2011. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálam fordítvavan :) Nálam a szeretethiány múlt el de kb teljesen ... a másikfele meg megoldható :)
2011. márc. 26. 22:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehogy adtam fel mit adtam volna fel?Ha akarnám mostis lehetne bnőm de nemakarom egyszerűen nemérdekel és nemakarok senkivel foglalkozni meg felelni hogy mitcsinálok stb stb..
2011. márc. 26. 22:15
 7/7 A kérdező kommentje:
amugy ugyanide volt már nem egy kapcsolatom volt már 1,5éves is stb tehát nemazvan hogy egyáltalán nemsikerült soha meg ilyek:)
2011. márc. 26. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!