Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás : Normális hogy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás : Normális hogy 2 óránként változnak az érzéseim?

Figyelt kérdés
Össze vagyok most nagyon zavarodva úgy érzem. 2-3 óránként változnak bennem az érzések. Néha úgy érzem, hogy nagyon szeretem a páromat, hiányzik, alig várom hogy beszéljünk hogy hozzábújjak hogy megöleljük egymást. Néha el tudom vele képzelni az egész életemet. Aztán jön valami impulzus vagy egy gondolat, vagy egy emlék, vagy egy régi rossz tulajdonsága ami ha eszembe jut, akkor pedig úgy gondolom hogy nem érdemes ezt tovább folytatni, nehéz lesz, de lezárom. Nemtudom mit tegyek?? :( Normális ez hogy ilynek az érzéseim? Mással volt már ilyen? Meddig tartott és mire jutottatok?
2011. márc. 26. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy normális-e, de nálam 4 és fél hónapja tart ez az állapot. Nem kellemes :(
2011. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mostani előtti barátom ugyanez volt. :D Elég csúnyán játszott velem, de megérdemeltem (előtte én szórakoztam). Egyik nap szeretett, nem bírt nélkülem élni, rájött, milyen hülye volt, másik nap meg ha volt egy nézeteltérésünk, úgy érezte, nem illünk össze, nincs értelme a kapcsolatunknak, és többször szakított is. Eléggé megszenvedtem vele, mert én akkor már szerettem és vele akartam maradni. De a vége mégis csak az lett többszöri szakítás után, hogy békénhagytuk egymást. De részemről már sosem lehetünk jóban, akármennyire is szeretné, amit velem tett, nem tudom megbocsátani. 4x szakított, majd békültünk ki. Épp a kedélyállapotától függött a kapcsolatunk és az én szívem is. Nem volt szép tőle.

Konkrétan a kérdésre válaszolva: normális, amit érzel, de ne szívasd a párod, tisztázd le magadban az érzéseidet véglegesen. Ha nem tudod tolerálni a rossz tulajdonságait, inkább ne erőltesd a kapcsolatot.

2011. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan UGYANÍGY vagyok. -.- Szóval nem részletezek. Emiatt úgy döntöttem, hogy nyárra egyedül kimegyek külföldre, hátha segít valamit...:S
2011. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, sorstársakra találtam... :(
2013. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!