Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a fiúnak, hogy tetszik nekem (de csak finoman)? 13/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Tetszel...
2011. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pont így. Rá mosojogsz s megmondod, hogy tetszik.....de ha jó sejtem, valamiért nem ilyen egyszerű nálad. ugye?
2011. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, mondd ezt : Figyelj .......(ide jon a neve) , te egy nagyon rendes srac vagy, biztosan van lany szep szammal aki jarni akar veled. Kerlek ne haragudj, de nekem nem vagy az esetem.meglataod, evek mulva gyonyoru holgyek lesznek oldaladon
2011. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jaj, bocsanat, azt hittem hogy azt irod, hogy hogy mondtahnad meg neki hogy nem tetszik neked, 1000 bocs
2011. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:D ez jó volt
2011. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elneztem egy kicsit:)) de amugy ismerjetek el, a szoveg jo:))
2011. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elismerjük. Kérdező írd azt, amit a kolega írt az előbb, aztán tudasd velünk, hogy mit szólt a srác:D
2011. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell így direktbe mondani neki. Elég, ha érezteted vele. Szemébe nézel, mosolyogsz, kedves vagy vele, ilyenek. :)

19/F

2011. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De azért ne ugy kezd hogy szinte nem is ismer és ugy oda mégy hozzá,legalább eleinte beszélgess vele hitesd el vele hogy te egy jó választás lennél neki,mosolyogj rá sokat légy vele kedves ,aztán majd elhivod egy olyan helyre ahol csak ketten vagytok és:Figyelj gondolom már észrevetted hogy bejössz nekem ,nem tudom a te részedről mi van,de kérlek e miatt ne távolodj el tőllem,ismerjük meg egymást jobban és próbáljuk meg,hátha valami jó kisül belőlle.Valami ilyesmivel sztem meg lehet oldani,de ha nem akarsz vele járni ak azt a részt ne alkalmazd
2011. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd a szemébe, de csak akkor, amikor kettesben vagytok!
2011. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!