Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehetne elmúlasztani ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne elmúlasztani ezt?

Figyelt kérdés
Decemberben dobott a barátnőm. Elmondta, hogy sosem szeretett (holott előtte így szívem meg úgy szerelemem, édesem) meg hogy hogy is gondolhattam komolyan stb. Oké, nekem ezek után nem kell. Viszont nem tudom felfogni, hogy ilyen. Előtte legjobb barátok voltunk, mégis miért tette ezt velem? Szóval, ami a legjobban zavar még ezek után, hogy Ő semmiféle bűntudatot nem mutat. Még hergel, hogy beszélget fiúkkal akik mennyivel jobbak mint én, meg hogy összejön XY-nal, és ez engem baromira idegesít. Már hányingerem van tőle, egész nap ezen jár az agyam. Nekem semmiképp sem kéne, hisz ezek után nem tudnék bízni benne, meg nagyot csalódtam, viszont azt akarom, hogy magába szálljon. Vegye észre magát, fogja fel mit tett, de nem tudom megértetni vele. Úgy érzem beleőrülök.
2011. márc. 26. 19:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy sokan rosszabb helyzetben vannak még nálad is
2011. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

December???

Na mennyél már hogy még mindig ezen a lovon lovagolsz LÉPJ Tovább!!!!!

2011. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen főleg hogy elvileg nem kell már neked
2011. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ugye? Lassan 3 hónap, de még mindig ezen kínlódom... Én is röhelyesnek érzem, de ugyanakkor meg padlón vagyok tőle. :(
2011. márc. 26. 19:38
 5/20 anonim ***** válasza:

ilyenkor szerintem senki se más helyzetére gondol

ellenben biztos vannak emberek kik rosszabb helyzetben vannak

2011. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hallod srác, velem a barátnőm hasonló szemétséggel szakított, 2 hete, 1 napig szomorkodtam, aztán jobb lett, nem foglalkozom vele, ha keres nem veszem fel a telefont, ha ír nem válaszolok, nem ér meg annyit, hogy rá gondoljak, a megtörténteken meg nem változtat ha bánkódsz meg rá gondolsz, csak neked lesz sz*rabb, a csaj meg jót röhög, ő nem szomorú miattad akkor miért legyél?

Ne pazarold egy ilyen kis éretlen f*szcibáló rin**óra az időd és a gondolataidat, hiszen naponta több ezer nő csak azért rak fel sminket, hogy nekünk tetsszen és leszólítsuk, így hát foglalkozz velük, keress olyan lányt aki nem ilyen szemétláda görény!

21f

2011. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de az utolsónál a pont ;)
2011. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De nálam ez nem megy ilyen könnyen, hogy csak úgy összejövök valakivel. :(
2011. márc. 26. 21:44
 9/20 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit, mert úgy jársz mint én, már 30éves leszek és szinte mindig egyedül voltam, és akibe szerelmes voltam hozzá sem érhettem mert egyoldalú volt!
2011. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ÁáÁá..hagyd a fenébe. Sztem úgy tudnád móresre tanítani, ha lesz@rnád, és más csajok felé kacsingatnál. Ne félj,akkor majd elgondolkozik. még azt is megkockáztatnám, h majd kiakar veled békülni. DEEE, Te le sem fogod kakkantani.

Nem érdemes ezzel foglalkoznod,sokkal többet érő csajok is léteznek. Miért kell a fiúk nagy részének olyan csaj,aki átveri őket? Tök igazságtalan.

22L

2011. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!