Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lehet egy srác, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet egy srác, ha csak idősebb barátnői vannak?

Figyelt kérdés
Mióta ismerem, csak tőle idősebb lányokkal volt együtt. Az első kapcsolatában, ami elég hosszú volt, a csaj 3 évvel volt idősebb. A legutóbbi barátnője is 2 évvel. Most úgy tűnik, érdeklődik irántam. Ő 19, én pedig 21.
2011. márc. 26. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Érett?
2011. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan, akinek az idősebb nők tetszenek.
2011. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És akkor most mi van? Az a 2-3 év annyira sok? Ha mindig csak 2-3 évvel fiatalabb női lettek volna, akkor az lenne a kérdés, hogy miért csak fiatalabb barátnői voltak? Komolyan annyira tudom irigyelni az olyan embereket, akiknek ez a legfőbb problémájuk.
2011. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!