Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majjan kérdése:

Most akkor melyiket akarom?

Figyelt kérdés
Nyáron anyukám elküldött egy biciklis táborba, ahol elég jól összehaverkodtunk a táborvezető fiával, aki irtó jó pasi. Később volt is köztünk csók, meg ölelés, de csak a táborba, igaz ahogy hazajöttünk, másnap már telefonált h talizzunk, mert a szomszéd faluba lakik. Később a pasimat is dobtam miatta. Egész nyáron a táboros fiú miatt szenvedtem, mert akartam őt, ő viszont inkább a szabadságot választotta. Nyár végégre sikerült elfelejtenem őt, mert nem láttam, nem is beszéltem vele. Most viszont minden héten szerveznek a táborosoknak programokat, ahol megint együtt lehetünk, és többnyire ő is ott szokott lenni. Én pedig már csak azért megyek el, h vele találkozhassak, pedig tudom h káros nekem, hiszen van egy 2 hónapos párkapcsolatom is. A táboros pasit meg a szüleim sokkal jobban szeretik, mint a jelenlegi fiúmat, és félek h lassan én is. Amitől félek a legjobban h megint dobom miatta párom, mint nyáron és két szék közül a pad alá esek. Lehet h ez csak egy fellángolás? Annyira rossz h feltépődnek a régi sebek.
2011. márc. 26. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj el abba a táborba, vagy nem is tudom, tudod mit inkább menj el. Azért menj el, mert neked meg kell tudnod, hogy szereted-e vagy csak fellángolás, így sosem leszel boldog a mostani pároddal. Tehát én azt mondom menj el és tudd meg az igazat :)) de próbáld úgy intézni, hogy ne legyen megcsalás
2011. márc. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom, próbálom úgy csinálni. de megőrülök már magamtól és félek h megint rosszul fogok dönteni...
2011. márc. 26. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem fogsz rosszul dönteni :)) (csak ne engedj a csábításnak)
2011. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!