Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás után újra szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után újra szerelmes lesz?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek régóta stabil kapcsolata van egy csajjal. A srác folyton csalja a lányt, de csak egyéjszakás kalandok, megdugja a csajokat, és ennyi. Azt mondja, hogy így minden reggel újra szerelmes lesz a párjába, és csak jobban értékeli őt, meg azzal jön, hogy ennyi év után természetes, hogy megdug másokat, unja "ugyanazt a menüt enni minden nap"... És azt is mondta, hogy nincs bűntudata, hiszen csak dugott, nem szerelmet vallott a csajoknak.... Csak szerintem egy rohadt nagy görény, vagy a pasik tényleg hajlamosak így gondolkodni erről?
2011. márc. 26. 01:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerencsére az én barátom nem így gondolkodik. Ő csak olyan lánnyal fekszik le (és mindig is csak olyannal feküdt le), akibe szerelmes volt. Egyrészt emiatt se tudna megcsalni, de a másik, hogy ha szereted a párodat, akkor nem teszel vele ilyet, mert nem unod meg "ugyanazt a menüt minden nap", hanem éppen hogy ugyanazt AKAROD egy életen át... Szerintem a srác egy görény, ha egy pici szeretet/ tiszteletet is érez a barátnője iránt, akkor elhagyná, hogy a lány találhasson egy normális, szerető párt.

20/L

2011. márc. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Csak szerintem egy rohadt nagy görény, vagy a pasik tényleg hajlamosak így gondolkodni erről?"

- Nem csak szerinted, szerintem is egy görény...

Egyszerűen neki ez egy kényelmes helyzet. Félredugunk, nem is egyszer, hanem rendszeresen... Ráadásul éppen ezért görénység, hogy nem is egy csajjal, hanem mindig mással. Tehát nem azért csinálja, mert valaki mást szeret, csak ugye neki mindent szabad.


Kíváncsi lennék, ha ezt VELE csinálná meg a barátnője, mennyire lenne felháborodva, és mekkora k.rvának nevezné?


Nem tudom, mennyi ideje vannak együtt, de ha "unja a menüt" akkor inkább keressen mást, és ne tegye tönkre az életét annak, akit állítólag szeret (bár én ezt erősen kétlem).


Szóval nekem az a véleményem, hogy minden jóérzésű ember szerint is egy nagy görény a pasi.


Pedro

2011. márc. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A barátnő gondolkodásától függ. Ha egyetért, nyitott kapcsolat, ha nem, görénység.
2011. márc. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szamóca. ***** válasza:

na ezzel az igen sz*r dumával engem is beetettek mikor nagyon szerelmes voltam, és a szép benne hogy elhittem.

a mégszebb, hogy tán van is benne igazság, de nem túl nagy élettapasztalatom alapján levontam a következtetést: le-sza-rom hogy miért cisnálja, kivel, hogy, milyen pózban, milyen indokkal és mennyire részegen, ha én nem vagyok elég neki akkor bizony a k*rva anyját, és takarodjon keresni egy olyat aki elég, vagy dugja szabadon a nőket amennyit akar, de én ehhez nem asszisztálok többet.

unja enni ugyanazt a menüt? akkor járjon mindig gyorskajáldába, de ne kelljen az étterem ahol mindent a kis p*csája alá tolnak.

2011. márc. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, van egy érdekes gondolkodása az biztos. Hatalmas önértékelési problémái lehetnek.

Szegény barátnője!

A görényeket azért ne bántsuk inkább, szegény állatka sokkal jobb ennél!

2011. márc. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat, megnyugtattatok, hogy nem normális az, amit a srác csinál...:)

az a "szép", hogy a bnője nem is tudja, azt hiszi, hogy boldog párkapcsolatban van:(

csak kíváncsi voltam, pláne mert anonim az oldal, hogy hányan gondolják ma, a mai világban ezt követendő példának.

2011. márc. 26. 02:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért nehéz elhinni, hogy sorozatosan becsapják anélkül, hogy gyanítana valamit. Inkább csak homokba dugja a fejét.
2011. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát figyi, srác elmegy bulizni "egy este a haverokkal" címszó alatt, felszed vmi csajt, hazaviszi, aztán reggel eltiplizik a csaj. és a bnője garantáltan nem tudja meg, a haverok persze meg falaznak...
2011. márc. 26. 23:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Hová haza?
2011. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
-.-" saját kérójába haza.
2011. márc. 27. 01:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!