Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Napi szinten szív. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi szinten szív. Mennyire lenne rizikós a srác?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel régóta szimpatizálunk, viszonylag ritkán futunk össze, és mostanában kezdtem igazán megismerni. Alapból eléggé keménynek mutatja magát, de lassan kezd kinyílni nekem, és végre látom benne az érző embert is. Nemrég bevallotta, hogy már régóta szeret, és visszagondolva tényleg voltak jelek, amik erre utalhatnak. Eddig is tudtam, hogy ha hétvégente találkozunk, betép a srácokkal, de nemrég bevallotta, hogy napi szinten tolja, és ezt egy barátja is megerősítette. Ezen kicsit meglepődtem, és persze nem igazán tartom "egészségesnek" (gondolom ez nem a legmegfelelőbb jelző). Én se vagyok egy szentlélek, szóval élből nem fogom ezért elítélni, de ezt már elég soknak tartom. Kíváncsi vagyok, mire készüljek fel, ha később szeretnék vele valamit.
2011. márc. 25. 23:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A 19 éves lány vagyok aki már válaszolt egyszer. Igazad van, biztosan én vagyok buta hogy suli és munka mellett csak zöldel tudtam felkészülni két nyelvből a középfokú nyelvvizsgára...

Egyik válaszban olvastam, hogy nem lenne annak a közelébe akitől megvonják az anyagot. Ha valaki csak és kizárólag füvet használ, akkor nincsenek elvonási tünetei...A fűre nem lehet rászokni...és elég nagy butaságot írt az, aki azt mondta, hogy nem normális a marihuána, látszik is mivel mindenhol tiltják...Ez baromság, nem is kell messzire menni. Hollandiában például legális. Nyáron volt lehetőségem az iskolámmal kijutni és semmi olyat nem tapasztaltam, hogy valaki rászokott a zöldre. A család, akinél 2 hétig laktunk, miattunk nem szívtak addig és semmi bajuk nem volt....szóval az, aki nem tud róla semmit szerintem ne ítélje el a dolgokat...:)

2011. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!