Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Napi szinten szív. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi szinten szív. Mennyire lenne rizikós a srác?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel régóta szimpatizálunk, viszonylag ritkán futunk össze, és mostanában kezdtem igazán megismerni. Alapból eléggé keménynek mutatja magát, de lassan kezd kinyílni nekem, és végre látom benne az érző embert is. Nemrég bevallotta, hogy már régóta szeret, és visszagondolva tényleg voltak jelek, amik erre utalhatnak. Eddig is tudtam, hogy ha hétvégente találkozunk, betép a srácokkal, de nemrég bevallotta, hogy napi szinten tolja, és ezt egy barátja is megerősítette. Ezen kicsit meglepődtem, és persze nem igazán tartom "egészségesnek" (gondolom ez nem a legmegfelelőbb jelző). Én se vagyok egy szentlélek, szóval élből nem fogom ezért elítélni, de ezt már elég soknak tartom. Kíváncsi vagyok, mire készüljek fel, ha később szeretnék vele valamit.
2011. márc. 25. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kórházi látogatásra mindenkép készülj fel, de amúgy nem vészes, az én exem is ilyen volt
2011. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én biztos nem jönnék össze ilyennel. szétszórt, megbízhatatlan, felelőtlen... ha csak kalandra kell, belefér, de ha komoly kapcsolatot akarsz, inkább mellőzd szerintem
2011. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mit szív?
2011. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
még hogy a nők nem a rossz fiúkat szeretik...
2011. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kórház XD de hülyeség. max mindig be van tépve, valószínűleg te csak úgy találkoztál vele. ha nemzavar akkor nincs semmi baj. az egyetlen dolog amitől félni kell az a rendőrség de az is csak akkor ha sok van nála. persze ez csak arra vonatkozik hogyha füvet szív. ha kristályozik vagy ilyenek az már nagyobb baj de az annyira nem népszerű úgyhogy nem hiszem hogy arról van szó. (én is szívtam régen(már nem), sok embert ismertem, 1 et se tudok akinek baja lett. 1et SE.)
2011. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mivel ez egy anonim oldal simán leírok személyes dolgokat... Főiskolára készülök, most kéttannyelvű középiskolába járok. Mikor második nyelvből kellett nyelvvizsgáznom, akkor kezdtem el a zöldet használni. Eleinte csak egy- két alkalom tanulás előtt. Majd rájöttem, hogy sokkal jobban tudok tanulni. Mostanában hogy készülök, az érettségire meg továbbtanulás blabla napi szinten elmegy egy cigi. Persze ha nincs, indokom mért kérjek, itthon pénz akkor nem veszek. Erre nem lehet durván rászokni. Szerintem nincs ezzel probléma. Szerintem nem menne ennyire a tanulás nélküle… amúgy sok lenne.

Persze ha zavar, és nincs rá "indoka" hogy csúnyán fejezzem ki magam...akkor beszélj vele, hogy talán mi lenne ha kevesebbet szívna.

19/L

2011. márc. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
attól még hogy valaki szív, nem megbízhatatlan, szétszort, trehány idióta... vannak haverjaim akik füveznek.. és némelyik sokkal normálisabb, kedvesebb mint egy nem füves "tiszta jóember"... ennyit erről drogos és drogos között van külömbség
2011. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze lehet valaki kedves attól hogy füvezik. De hosszútávon a rendszeres füvezés elbutuláshoz vezet, ez tudományosan bizonyították.
2011. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Hagyjuk már ezt, hogy, aki füvezik az még jobb ember, mint aki nem, meg, hogy jobb a tanulás stb. Ugyanolyan drogos idióta, mint aki heronint nyom vénásan. Nem véletlenül tiltják a világon mindenhol. Úgysem fogja abba hagyni és az idő múlásával csak rosszabb lesz. Csak az fog számítani neki, hogy megkaphassa az adagját, hogy kielégítse a függőségét. Az ilyeneknek semmi sem számít. Rohadtul önzőek és kihasználják a másik szeretetét és jóindulatát.

Ja és aki a tanulásra hivatkozott: több száz, ezer ember miért képes drog nélkül tanulni?

2011. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy srácot, aki rendszeresen füvezik. Kedves, rendes meg minden, de nem lennék a közelében, ha elvennék tőle az anyagot pár napra.
2011. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!