Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakadhat a szív?

Figyelt kérdés

Egy nagyon csúnya félreértés áldozatai lettünk.

Azt hiszi megcsaltam és olyan dolgokat mondott nekem amiket sosem gondoltam volna.

Kijött belőle több év keserűsége és bár szép volt a kapcsolatunk,most mégis minden negatívumot rám zúdított.

Végül azt mondta szakítani akar és ne keressem többé.

Az az ember aki már a részemmé vált,akit az életemnél is jobban szeretek és tudom,Ő is szeret,csak elhitt olyan dolgokat,amik nem valósak.

Aztán mint valami elcseszett romantikus filmben esni kezdett az eső...

Azt mondtam,jolvan,szakítson és hátat fordítottam.Lassan mentem,nagyon-nagyon lassan,vártam,hogy utánam kiabál,vagy csak odajön és átölel.Aztán hátranéztem és Ő is elindult.Csak éppen a másik irányba.

Véget érhet így egy szerelem?Ennyi lenne?

Valaki bekavar és el van felejtve sok év boldogság?


2011. júl. 9. 00:49
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Ismered a mondást?

Minden hazugság fele igaz.

2011. júl. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez rémisztő, mert velem dettó ugyanez történt. Csak a pár év az esetemben pár hetet jelent. És véget érhet...


Bár a helyedben, mivel több év van mögöttetek, így próbálnék vele beszélni. Ha ismer..ha tényleg szeret, akkor...

2011. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fáj a szív ha szeret mert fájdalom nélkul szeretni nemlehet
2011. júl. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is sértettnek érzem magam,hogy ennyi év után még meg sem hallgatott.Nem mintha lett volna mit magyarázni,de mégis...

Feladjam a "büszkeségem"és menjek én utána?Hogy elmondjam,hogy nem tettem semmit?? Áhhh...Lénnyegtelen,hagyjuk az egészet,magamban már úgyis tudom,hogy nem futnék utána.

2011. júl. 9. 01:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Fuss Forest, (?) Fuss...
2011. júl. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én 1x megpróbálnám

amúgy a szívnek semmi köze a szerelemhez :) tehát nem szakadhat meg

2011. júl. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha szeret és ő az igazi, visszajön...

Ezt hidd el nekem. Nekem is volt egy fiú az életembe akit a mai napig imádok, vártam rá 2 évet de nem jött össze, el is tűnt egy fél évre utána összejöttem a mostani párommal. Majd megint feltűnt, 1 év után jött rá h van barátom, nagyon kiakadt nem beszéltünk, fél év szünet.. Megint itt van és közölte h engem szeret visszajött és én meg tudom h ő az igazi

2011. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megszakadhat-e a sziv. De valaminek lenni kell, nekem nemrég hunyt el a feleségem 32évesen, iszonyatossan fáj belül, nem tudom mi de nagyon. És fizikálisan érzem, na erre adjon valaki magyarázatot. Csodát ne várj, lépj te ha nem akarod elveszteni, mert később bánni fogod hogy elvesztetted, beszélj vele az idő meg ugyis megoldja. hajrá.
2011. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Holnap felhívom.

Utolsó!Részvétem!Nagyon sajnálom!Kitartás!

2011. júl. 9. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!