Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tartom a barátnőmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tartom a barátnőmet a világ legszebbjének akkor nem is vagyok belé igazán szerelmes?

Figyelt kérdés
Nos hogy ha úgy vagyok a lánnyal hogy oké meg szeretem stb viszont ha állást kell foglalni akkor úgy vagyok vele hogy x,y,z azért jobb csaj mint ő akkor csak józan vagyok aki elfogulatlanul tud ítélni,vagy ez annak a jele hogy nem szeretem igazán merthogy aki valakibe bele van zúgva annak szemében minden más nő bányarém kell hogy legyen?????
2011. márc. 25. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
nem, akkor nem! ha szeretsz valakit úgy igazán, akkor y meg y nem szebb, hanem ő az egyetlen és a leggyönyörűbb a világon. lehet attól még más is szép, de szebb semmiképpen.
2011. márc. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem vak és te is látod a különbséget két ember között. Ez még nem jelenti azt, hogy nem vagy szerelmes. Ha nem érzel íránta semmit se vagyis nem érzed, hogy boldog vagy vele akkor már nem biztos hogy szereted. Hallgass a szívedre és megtudod.
2011. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Amennyiben szerelem alatt a kémiai alapú szerelmet érted:

nem, nem vagy belé igazán szerelmes.

2011. márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Én már voltam úgy halálosan szerelmes, hogy tudtam nem egy macsó hímzés az illető. Viszont soha semmilyen pénzért nem cseréltem volna le egy tipikus sármos srácra (:


L/19

2011. márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szóval arról van szó hogy amikor megismertem őt meg a barinőit akkor első blikkre azt mondtam hogy egyik se rossz bőr de ő spec épphogy felfért a dobogóra abból a társaságból akikkel együtt lóg szabadidejében.Aztán amikor már beszélgetés is volt és előjöttek a belső értékek(amiket itt is mindenki magasztal...a gond csak az hogy főleg csak itt hm)akkor voltam vele úgy hogy nekem ő kell,de nem mentem át ilyen metamorfózison vagy mifene.Tehát ha behívnának zsűrizni hogy pontozd melyik a szebb attól még mindig nem ő lenne a győztes ami a külsőt illeti
2011. márc. 26. 00:06
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

amikor én megismetrem a mostani páromat, nemhogy nem láttam szépnek, hanem kifejezettem csúnyának tartottam. aztán, ahogy megismertem, és megszerettem, teljesen megváltozott bennem valami, és most őt látom a világon a legszebbnek. szóval igenis nagyon sokat számítanak a belső értékek.


és ha nem őt látod a legszebbnek az azért van, mert a szemeddel és eszeddel látod őt, nem pedig a szíveddel!!!

2011. márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a legnagyobb szerelmemről is elismertem, hogy vannak hibái, és azokat is imádtam, mert hozzá tartoztak. Így is lehet szerelmes az ember.
2011. márc. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmes embernek mindig a párja a legszebb a világon.
2011. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én férjhez mentem,szerelmes vagyok,mégis tudom,hogy vannak jobb pasik a férjemnél...Ő ugyanúgy tisztán lát,tudja,hogy nálam vannak jobb nők...Ettől még mindennél/mindenkinél jobban szeretjük egymást.
2011. márc. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem örülnék a barátnőd helyében...

Én pl. tudom magamról, hogy nem vagyok szépségkirálynő, a barátom mégis mindig azt mondja, én vagyok a leggyönyörűbb a világon... Ha kapok valamit körlevelet szépségversenyről, biztat, hogy menjek el, ha megdicsérek egy bombázót az utcán/ filmvásznon, egyből kijelenti, hogy én jobb nő vagyok, pedig én is tudom, hogy nem...

Én pedig anno úgy voltam Vele, hogy mikor megismerkedtünk a belső értékei fogtak meg, a külseje egyáltalán nem, nem is az a fajta fiú volt, aki tetszeni szokott- szóval nem tetszett. Viszont annyira egy hullámhosszon pendültünk, nem is érdekelt a külseje, mert tudtam, hogy Vele akarom leélni az életem. Már pár hónapja együtt voltunk, mikor megállapítottam, hogy igazából Ő a világ leghelyesebb és legszexibb pasija...

Szerintem ha szerelmes az ember, akkor automatikusan a párját látja a legszebbnek, nem azért, mert elveszíti az ítélőképességét, hanem amit valaki feljebb írt is- mert a párját a szívével látja...

Nálunk több, mint 3 év eltelt, és még mindig egymást tartjuk a legszebbnek/ legjobbnak...

Szerintem kicsit gondold át magadban, hogy tényleg szerelmes vagy e a barátnődbe, vagy "csak" szereted.

20/L

2011. márc. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!