Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez komolyan ekkora gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez komolyan ekkora gáz?

Figyelt kérdés
Ma már ennyire gáz ha valaki nem Justin Biebert meg ilyen zneéket?? Miért kell megkövezni meg lenézni azért mert Slipknotot meg Linkin Parkot, Static-x et, SOADot meg ilyeneket hallgatok?? Volt pasiaim is csak ilyen disco meg idióta tuc-tuc zenéket hallgattak vagy esetleg rappet aminek annyi volt a lényege h 5 percen keresztül karattyoltak meg be be mondták h yeah... Ennyire szar lennék emiatt?
2011. márc. 25. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak a 14-16 évesek halgatnak Justin Biebert.

Én legalábbis nem.Maradok a SOAD nál.

2011. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy téged ez ennyire zavar, meg hogy ilyen emberekkel veszed körül magad.

Kit érdekel, ki mit hallgat? Évek óta együtt élek a párommal, és lesz*rom, hogy hallgat olyasmit is, amit én utálok, csak tegye fel a fejhallgatóját.

Majd felnősz és látni fogod, hogy a párkapcsolat szempontjából baromira lényegtelen, hogy milyen zenét szeretsz.

2011. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom majd ha te sem nezed le a disco zenet (idióta tuc-tuc zenéket) akkor talan majd ok sem neznek le teged.
2011. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 jani021 válasza:
miért lenne gáz?rossz pasikat fogtál ki és ennyi én is slipknotot linkin parkot nightwish-t hallgatok tuc-tuc zenét meg csak diszkoba ha csajozni megyünk a haverokkal.ugyhogy nyugi nincs veled semmi baj.:)
2011. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dehogyis:)

Összehasonlításképpen.

A barátom kedvenc zenéje: http://www.youtube.com/watch?v=adGVpCsf9N4

Az enyém: http://www.youtube.com/watch?v=rLQBebfEXpc


...:D

2011. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te egy ember vagy.
2011. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

van aki aztmondja a a zene nem olyan fontos.. hát vanakinek meg az jelentiaz életet..

és kedves kérdező, nem te vagy a szar, hanem aki nem hallgat ilyeneket:) slipknot..áhh, istenek

2011. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jah meg az új kedvenc :D a korn
2011. márc. 25. 22:42
 9/11 A kérdező kommentje:
köcc a válaszokat
2011. márc. 25. 22:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt se tudom ki ez a bieber gyerek
2011. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!