Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Help!

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem. 19 éves lány vagyok, szőke, kék szemű, 168 cm, 52 kg. Még sosem volt barátom. Nem iszok, nem dohányzok, nem öltözködök kihívóan. Egyetemista vagyok. Bulizni néha eljárok, de nem gyakran. Nem tudom hogy mi a baj velem. Jó, pár srác próbálkozok, de nem voltak az esetem. Eléggé csöndes és visszahúzódó vagyok. Segítsetek! Hol tudnék ismerkedni normális, intelligens fiúkkal?
2011. márc. 25. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Eléggé egy cipőben járunk! :)

19 éves fősulis lány vagyok, 170 centi magas, 56 kiló, sötétbarna hajú,barna szemű. Nem dohányzom,nem iszom,bulizni is csak ritkán járok,ha tényleg van valamilyen alkalom. És én is egyedül vagyok.Pedig én még visszahúzódó sem vagyok! :)

Sajnos a kérdésedre a választ én is keresem,de előbb-utóbb csak megdob engem is valaki a megoldással,hogy hol lehet ilyen fiúval megismerkedni,aki korombeli is.

Kitartást Neked! :)


E.

2011. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi, Neked is kitartást! És igen, előbb-utóbb biztos akad valaki, végül is fő az optimizmus ;)
2011. márc. 25. 22:11
 13/13 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, sokan egy polcra kerültünk és nem nagyon akarnak levenni minket. De hát Hölgyek és Urak: a remény hal meg utoljára! Itt a remek alkalom, hogy egymásnak privát e-maileket küldjünk magányunkban. És igen, én is hasonló vagyok, 18 éves, fiú, 175 magas, barna hajú és kék szemű. Tehát csak javasolni tudom az ide került egyedüli egyéneknek, hogy vegyük fel a kapcsolatot egymással. Én nyitott vagyok, mint a brandenburgi kapu!
2011. márc. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!