Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Help!

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem. 19 éves lány vagyok, szőke, kék szemű, 168 cm, 52 kg. Még sosem volt barátom. Nem iszok, nem dohányzok, nem öltözködök kihívóan. Egyetemista vagyok. Bulizni néha eljárok, de nem gyakran. Nem tudom hogy mi a baj velem. Jó, pár srác próbálkozok, de nem voltak az esetem. Eléggé csöndes és visszahúzódó vagyok. Segítsetek! Hol tudnék ismerkedni normális, intelligens fiúkkal?
2011. márc. 25. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van kedved ismerkedni dobj egy levelet!


18F

2011. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki nem az eseted, még nem jelenti azt, hogy nem normális, vagy ostoba.
2011. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy osztalytarsam akivel 8 evig jartam (Egy osztalyba):D eleg csendes viszahuzodo volt es csendes es most par napja oszefutottam vele az uton es alig ismertem meg oan szepcsaj lett belole:D

Egyebkent ne izgulj jarj nyitottszemmel es elobutobb oszejon:)


16/F

2011. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam rájuk hogy ostobák voltak. Sőt, nagyon is rendes srácok voltak. A normálist arra értettem hogy manapság sajnos sok az olyan fiú aki kihasználja a másikat.
2011. márc. 25. 21:16
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. márc. 25. 21:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom, még szűz vagy
2011. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

végén ? kimaradt:D Szóval:


Még szűz vagy?:D

2011. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj de ehhez nem sok közöd van :D
2011. márc. 25. 21:41
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem az a baj, hogy a korosztályunknak nem igazán kell komoly kapcsolat. Csak bulizás meg dugás érdekli őket, így nehéz az ilyen embereknek párt találniuk. Sajnos én is ezzel a "problémával" küzdök. Én sem iszom/dohányzom, buliba sem járok mert egyszerűen nem az én világom. A korombeli lányokat meg inkább csak a flörtölés meg "kiélés" érdekli. Én is visszahúzódóbb, csendesebb vagyok, hobbim a rajzolás, kirándulás, ilyenek...

Ha van kedved kötetlenül ismerkedni/beszélgetni, akkor írj egy privit.

19/F

2011. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia

20 éves fiú vagyok, egyetemista. Öö nemtom mit mondjak. Najó, mondom azt, amit te. 180 cm, kb 80 kg, (hosszú) barna hajú, barna szemű. Nem igazán járok bulizni, mert nem vok olyan társaságba és időm sincs a suli miatt.

Ha lenne kedved esetleg beszélgetni..

2011. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!