Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsoká lesz egy osztálybulink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsoká lesz egy osztálybulink és ott lesz a szerelmem de mikor adjak neki egy csókot?

Figyelt kérdés

nagyon régóta ismerem a lányt és most hogy közeleg az osztálybuli szeretnék vele csókolózni de nem tudom mikor csókoljam meg

SEGÍTSETEK


2011. márc. 25. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
felesz vagy mersz ;):D:PD:
2011. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
bármikor.de igyál előtte hogyha nem jön össze akkor tudjad mondnai h bevoltam rúgva!
2011. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérd fel táncolni egy lassú számnál. Akkor az ölelés már adott lesz. Onnan már semmi a csók. Pikk-pakk megvan.
2011. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszike a kommenteket de még csak 14-éves vagyok
2011. márc. 26. 11:53
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor hogy szándékoznád megcsókolni? :PP

sztem a felelsz vagy mersz a legjobb :))

2011. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
félrehívod...
2011. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha csak megcsokolni szeretnéd, ezek közül a módszerek közül bármelyik jó. De ha többet is szeretél, akkor biztosan ne flelsz vagy mersz közbe. A lassúzás jó, de osztály buliban nem hiszem, hogy ijen zene lene. Szerintem ne hívd félre, de ha látod, hogy kicit elvan szakadva a többiektől, na akkor menny oda hozzá, először beszélgessetek, aztán mond elneki, hogy mit érzel, és ne legyél félénk és csókold meg. :)

Hasonlóan jöttem össze egy barátommal, és sokáig együtt voltunk. :))

2011. márc. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
üvegezzetek....
2011. márc. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tényleg vagy egy lassú tánc közben, vagy kísérd haza, és esetleg ott, vagy hívd ki sétáljatok egyet, üljetek le egy padra és ott, vagy akárhol, csak legyen meghitt környezetben


De hogyha a csajnak nem tetszel, nem fog neki örülni. Előbb járnotok kéne, utána csókolózni, nem gondolod?

21L

2011. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
teccek a lánynak de még úgy nem jöttünk össze de szeretjük egynmás :)
2011. márc. 28. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!