Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem megcsalt?! De tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsalt?! De tudom hogy szeret több lent

Figyelt kérdés

úgy érzem megcsal a barátom... "nyomoztam" utána mert ő letagadja és elég sok minden arra utal hogy nekem van igazam. De lehet csak egy félreértés. Nem vagyok egy befolyásolható lány de ugye a szerelem elvakít.

Mit tegyek?


2011. márc. 25. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha egyértelmű jelek vannak akkor el kell mondani neki h tudsz rola, és h mondja el az enyhit vmennyit. ha tagadja ne találkozzatok egy darabig és mondd meg neki h majd te keresed v ha eszébe jut vmi keressen ő de addig nem. Csak ki bukik belöle.
2011. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen énis erre gondoltam...
2011. márc. 25. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnos ismerős a dolog...:S én barátom is megcsalt párszor, de nem durván, hogy pl. szex. csak nyomta mellettem (a kapcsolat kezdetekor) a társkeresőt, pedig megígérte, hogy abbahagyja. onnan jöttem rá, hogy véletlen olyan lánynak írt, aki történetesen a barátnőm, csak ő ezt nem tudta. aztán jöttek az ígéretek, hogy á nem soha. aztán láttam az adatlapján, hogy fellépett, és rákérdeztem, hogy mit jelentsen ez. mondta, h csak a bejövő leveleket olvassa el, nem válaszol rájuk, de nekem gyanús volt, nyomozni kezdtem. kamu adatlappal ráírtam, hát egyből benne is lett volna a randiban. kiakadtam, szakítottam vele, pedig reménykedtem az elején, hogy csak félreértés. de mikor kérdeztem, letagadta, ezért nyomoztam. de tudom, hogy szeretett, kva sokáig tepert értem, és azt is tudom, hogy konkrétan nem ment volna el a randikra, hiszen minden nap velem volt, feltűnt volna, ha egyszer munka után 3-4 órás késéssel jön hozzám... és ha nem szeretett volna, akkor nem tepert volna, hiszen az elején jártunk (tehát nem a megszokott, biztos kapcsolatot sajnálta volna), és bármikor lehetett volna másik csaja, nem én, akinél annyiszor kitelt a becsülete. szóval attól, hogy esetleg megcsalt, még szerethet, de ne hagyd magadat. én pl örülök, hogy anno szakítottam vele, mert amíg külön voltunk, átértékelt mindent, és volt ideje elgondolkodni azon, amit tett. kérdezd meg, szembesítsd azzal, amit tudsz (esetleg blöffölhetsz is, de ne túl nagyot, pl tudom, szal hiába tagadod, nálasm sajnos bejött:(( ), és akkor kiderült, hogy megcsalt e. és ha szakítasz vele, vagy simán bünteted valamivel (pl pár napig nem reagálsz semmire) és nem keres, akkor annyit is ért a dolog.
2011. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma már megbeszéltük a dolgokat. és együtmaradunk. de semmi nemlesz olyan mint régen
2011. márc. 26. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!