Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy jó pár évvel fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy jó pár évvel fiatalabb pasim és vannak (talán) rosszindulatú emberek akik már csak azért is beszólnak, mert ő fiatalabb. Milyen frankó visszszólást tudtok ilyen esetre?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

"Irigyled, mi?"


Nem kell nagyon megerőltetned magad egy EQ negatív embernek.

2009. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

velem is ugyan ez a helyzet 19 vagyok a barátom 17 (jó ez nem olyan durva sztem) nem feltétlenül kell visszaszólnod, néha egy lenéző pillantás is megteszi :)

ha meg nagyon oltani akarod a népet, akkor aki pl nem képes összehozni egy normál kapcsolatot, annak mondhatod h én legalább találtam egy srácot, aki feltétel nélkül szeret és nem kell pasitól pasiig futkosnom ahhoz h elhiggyem vonzó vagyok

ha meg van már neki is komoly kapcsolata akkor elég annyit mondani h te is tudod milyen szerelmesnek lenni, ha hirtelen kiderülne h a jelenlegi párod valójában x évvel fiatalabb, akkor csak ezért képes lennél lemondani róla

vagy a legegyszerűbb: törődj a magad dolgával és ne irigykedj mert boldog vagyok!

2009. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

KB ugyanazt tudom mondani mint a második válaszoló:

1, ha nincs pasija az illetőnek csak vissaszólsz hogy:

hát nemtom kinek kell mindig kiöltöznie és még csak észre sem veszik a pasik, nemhogy bele szeretnének...

2, ha van pasija:

főleg ha idősebb a pasija mint ő:

szólok a pasidnak hogy fiatalabb vagy nála...remélem ő egyetért veled és elhagy...

ha meg pl ugyanolyan idősek , akkor :

Hát ha te úgy kezded hogy hányéves vagy? (pl:) 17? jó,, akkor szeretlek!. az a te bajod...

pussz

2009. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A baratnod ugyanebben a szituban van.

Mondhatnad azt,h -Ne kekeckedj,mert nem hivunk meg a szulinapi zsurjara, vagy en mondanam,h irigykedsz mi, ez a fiu jobb,mint egy szemranckrem.

En a helyedben probalnek vmi vicceset mondani.

2009. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!