Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erről mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek? Lehet tartós egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

A dolog elméleti, nem vagyok részese, csak érdekel, ti mit gondoltok (ismeretségi körben volt hasonló eset, és a párommal ellentétes véleményen vagyunk.)

Legjobb barát/barátnő (esetleg testvér) exe: Tabu, vagy teljesen természetes dolog, és nincs benne semmi kivetnivaló?

Esetleg ha volt ilyen példa családban, vagy ismerősöknél, mi lett a végkifejlet, és az illetékeseket nem zavarta a dolog?


2011. márc. 25. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tabu, van annyi pasi/csaj a világon, nem kell beltenyészetet rendezni.
2011. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tabu..vagyis.

Sok mindentől függhet.

Amikor "kicsi" voltam, 15 körüli jártam másfél hónapig egy fiúval. Nem volt komoly a kapcsolat, mármint kicsik is voltunk, és nem is tartott sokáig, de azért mégis. Egy év múlva összejöttem a legjobb barátjával, akivel utána 3 évig többé-kevésbé együtt voltunk. Szerintem bennük fel sem merült, hogy ez a dolog ék legyen.

De szerintem ha valaki komoly kapcsolatban volt az előző barátjával/barátnőjével, akkor azt hagyni kell, és igen is tabu. Véget vethet egy barátságnak..

2011. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha már nem szeretik egymást az exek akkor miért lenne tabu? Tegyük fel, ha már szétmentek mondjuk majdnem egy éve, nem éreznem semmit egymás iránt akkor mi a tabu a dologban?
2011. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Ahogy írod, gondolom, akkor az első fiúval nem volt komoly a kapcsolat, fiatalok is voltatok, az más. Azzal egyet értek, hogy komoly kapcsolat után azért szerintem nem a legjobb dolog.

Utolsó:

2 eset miatt pl. Az egyik, hogy valamelyik fél még nincs túl a dolgon, mély nyomot hagyott benne. A másik, hogy mondjuk nem éppen jóban váltak el. De mégis muszáj találkozni, közös baráti társaság, mittomén... Szerintem nem jól venné ki magát.

2011. márc. 25. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tabu... meg a barátaim pasijait általában ismerem, mármint az összes negatív tulajdonságait, úgyhogy nem is vágynék rá hogy összejöjjek velük.
2011. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha igazi szerelem VOLT sem múlik el nyomtalanul.

Tabu.

23L

2011. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tesóm exével nem járnék... de egy barátnőével talán... attól függ, mennyire volt mély kapcsolatuk előtte. Ha csak egy kis kavarás, 1-2 hét járás, akkor nem zavarna túlságosan. Esetleg megkérdezném a barátnőmet, zavarná-e. De ha komoly kapcsolatuk volt, akkor inkább kihagynám a srácot.


19/L

2011. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!