Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnék találni egy ázsiai fiút?

Figyelt kérdés
Már nagyon nagyon régóta szeretnék megismerkedni egy ázsiai fiúval, de úgy veszem észre, hogy ők meg engem nem szeretnek.. :( Már utcán is próbáltam számtalanszor szemezni velük, de mintha ott se lennék... Help!!! :( Az a baj, hogy nekem csak ők tetszenek!!! barátnőmnek már volt kapcsolata nem is eggyel...
2011. márc. 25. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

jajhát a gyakorikérdéseken van pár barom, ez ismét látható:3

ne legyetek már rasszisták, ez annyira szánalmas... én szégyellem magam helyetettek, komolyan:/

a kérdésre válaszolva:), hát ha máshol nem, akkor kínai piacon, ott van egy csomó vietnámi, nagyon kedvesek, én szoktam velük beszélgetni:D de a sulidban nincsen egy? vagy a facebookon?

amúgy hallgatsz k-popot vagy ilyesmit? mert vannak ilyen bulik, oda mehetnél.

2011. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

szia, remélem még olvasod a kérdésre a válaszokat.


Én is igy vagyok.. A multkor épp egy kinai büfé mellett mentem el a barátnömmel és a sráccal nagyon összenéztünk. Ahogy az elöttem szóló is mondta.. nagyon a szemembe nézett ( ahogy a magyar mondaná "vesémbe látott" ) ... elgondolkodtam rajta, h lehet h azért nézett rám meg vissza ( nem tudtam , h ö nekik ez a szemezés.. ) mert h meglepödtem h "kinai" . pedig pont h nem XD . leültünk utánna is szemeztünk.. szal igen.. bár sajna ö dolgozik, szal nekem kell majd odamennem.. szal rajta vagyok az ügyön.


Sok sikert.:) ha gondolod dumáljunk:P


20L

2011. máj. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

szio, elözö vok még..


sztem a bnöd kérdezd meg, h h jöttek össze. az már egy alap. kérd meg h járjon el veled..

én is ezt teszem, de ezek....:D

2011. máj. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
én tudod egyet,ha érdekel!
2011. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
tudnék egyet ha érdekel még!
2011. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Tudnék segíteni.
2011. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!