Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ázsiai pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ázsiai pasikat találni neten?

Figyelt kérdés
Animeconra nem tudok eljutni mert túl messze van nekem ahoz Budapest hogy felmenjek emiatt. De már sokan mondták nekem hogy ázsiai pasikat ismertek meg neten, de azt nem tudom hol. Tudtok ajánlani olyan oldalakat ahol találhatok én is ázsiaiakat? vagy akik Magyarországo is élnek esetleg? Akár ismerkedés céllal is kérdezem, de másik ok hogy japán nyelvet tanulom és jó lehetőség lenne ha tudnék beszélgetni is, hogy gyakoroljak.
2009. aug. 20. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
menj el ázsia centerbe, ott vannak igaziak, élőben :D
2009. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudod szívem az ázsiai nem ugyanaz mint a japán, de mindegy...

Nézz körül chaten, hátha találsz, bulikban is láthatsz egyet-kettőt legalább.

2009. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minek neked ázsiai?

Amúgy menj ki a kínaipiacra :)

2009. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

facebook.com

nagyon jó oldal, és ott valóban találsz olyan ázsiai pasikat, akik itt tanulnak!

2009. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ázsia nem ugyanaz mint Japán. vagy vagy értelemben értettem, akár ázsiai vagy akár konkrétan japán száramzású

Másik meg hogy Ázsiacenter is ugyanúgy Budapesten van, Conra nem tudok felmenni akkor azért se fogok tudni.


A facebook-os öteltet köszi ^^

2009. aug. 21. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
facebookon sok a kawaii ázsiai fiú *-*
2010. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyan úgy használnak facebookot mint mi .:D de Japán csakkevés él Magyarországon szóval ha nyelvet akarsz tanulni nem biztos hogy itt találsz olyat aki segíteni tud. Bár biztos van más ázsiai országból érkező is aki tud japánul szóval hát ha :)
2015. jan. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!